אם אפשר להגיד משהו אחד בוודאות, זה שמועדון הקצב של אביהו פנחסוב הוא אחד המתמודדים הבולטים ביותר ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020" (הערב ב-21:15, קשת 12). אחרי שלא הצליח לחצות את רף האחוזים שהציב אוהד שרגאי בשלב הכיסא החם, הודח אמש (מוצ"ש) פנחסוב מהתחרות, וחתם את החוויה במשפט: "יש רגעים בחיים שהאדם צריך לדעת לחגוג את הסרט של עצמו. זה לא הרגע הזה. בסופו של דבר אני בא באהבה".

>> הכירו את כל חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון

ולמרות ההדחה, אנחנו בטוחים שפנחסוב יישאר בליבנו, בעיקר בזכות העובדה שהוא פרפורמנס משוגע. מי עוד יקיף את המסך עוד לפני שהספיק לעלות? איזה מתמודד ירקוד על שולחן השופטים ויקרוס עליו בטענה שהוא לא יכול לנשום? ואיפה נמצא עוד האחד שיקדיש שיר לראובן עטר? נכון, רק הוא. בדיוק בגלל זה, אספנו את כל הרגעים המטורפים שלו, קבלו אותם.

כניסה לפנים

כשפנחסוב הגיע למבחן המסך, הוא לא נכנס כאחד האדם, אלא הוצג על ידי סבתא שלו, ודפק כניסה מרשימה שכללה נשיקה דביקה לאסי עזר, שהשאירה אותו בהלם. גם בהמשך, במהלך ההיכרות עם עזר ורותם סלע, פנחסוב גרם לנו להחזיק את הבטן מרוב צחוק כאשר רדף אחרי עזר מספר פעמים ושוב ניסה לנשק אותו. אבל חכו, זה עוד לא נגמר. פנחסוב נכנס לאולפן כאשר מועדון הקצב נושאים אותו על אפיריון, ואז, הוא פשוט נפל על הפנים. כן, הכל מתועד.

בלי נשימה

אם חשבתם שזה נגמר בכניסה מפוארת, כדאי שתחשבו שוב, כי גם כשביצע את "ימים יפים" במבחן המסך שלו חיכתה לנו הפתעה. עוד לפני שהרים את המסך, פנחסוב יצא ממנו כדי להלהיב את הקהל. לעיניהן המופתעות של השופטים, הוא טיפס על השולחן והמשיך לשיר ולהרקיד את האולפן. בסוף האודישן, פנחסוב נשכב על השולחן ומלמל "אני לא יכול לנשום". אחרי החיבוק עם איתי לוי, רותי בכבודה ובעצמה הגיעה כדי להוריד אותו מהבמה, כי הוא פשוט סירב ללכת. פנחסוב, לאן תלך?

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

ראובן עטר המלך

גם בשלב האודישן הגורלי פנחסוב התנהג כמו פנחסוב, ושוב הצליח לספק כמה רגעים טלוויזיוניים היסטריים. בתחילת הביצוע הוא הדליק נרות במחווה לראובן עטר, קפטן ושחקן עבר של מכבי חיפה, וחילק כדורי רגל לשופטים ההמומים. אחרי שחצה את רף 60 האחוזים, החל פנחסוב להקפיץ את הכדור לעיניהן המפוחדות של השופטים, ולא אכזב עם יכולות כדור מרשימות. פייר, פשוט יש לו את זה.

סולידי משהו

אולי פעם ביובל פנחסוב מתחיל הופעה בצורה סולידית ושקטה, אבל זו בהחלט לא הייתה הפעם הזו. אחרי הקדמה מצד חברו למועדון הקצב, יאיר צברי, שטען כי פנחסוב עבר מהפך ונהיה פחות מוקצן ומוגזם, הוא נכנס כמו שרק הוא יודע: רכוב על וספה ומלווה בבנות שמפזרות עליו ורדים אדומים. כך קרה שפנחסוב שוב הצליח להפתיע אותנו, וגם הרגע הזה נכנס לרגעים הכי משוגעים שלו. 

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר

נאום הגביע

אחרי שהדו קרב מול לינוי אקלה וגיל שפירא הסתיים, ופנחסוב לא יצא עם היד על העליונה, נרקם לנו מקרה שלא חשבנו שנראה בחיים. פנחסוב פרץ בבכי, והלך לכיוון היציאה בסערה. אלא שזה לא נגמר שם, והמתמודד הציע לשופטים להתחרות מולו, ואף קרא לבן אל "בני". גם סבתא שלו הצטרפה למחאה וקראה לשופטים לתת לאביהו את הקול. הביאו את אביהו, לא?

השוחד

שלא תגידו שפנחסוב הוא לא בחור מתחשב. במהלך שלב הכיסא החם, אוהד שרגאי התלונן על כך שחברי הנבחרת שלצידו לא מזייפים, מה שמשאיר אותו כמובן בסכנת הדחה על הכיסא החם. פנחסוב, שהבין לליבו, הקים את שרגאי, והעמיד את הכיסא מול שולחן השופטים. הוא ניסה לשחד אותם עם דירה חינם בהדר יוסף, והבטחה אחת: הוא האחד שיביא את גביע האירוויזיון הביתה. טוב, זה כנראה כבר לא יקרה, אבל לפחות היה לנו גוד טיים.