אם יש מתמודדת שצריך להכין להצלחה ולא לכישלון, זו אלה-לי להב. או כך לפחות טוענת אמא שלה, חגית להב, שהגיעה יחד איתה לצילומים של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (מוצ"ש ב-21:15, קשת 12), ונפגשה עם אסי עזר ורותם סלע. שם התפתחה לה שיחה על הילדות של אלה-לי, שלא בדיוק עשתה חיים קלים לאמא. 

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

"אנחנו ילדים, זה הגיל שאני צריכה לאתגר אותה", פתחה אלה-לי, "בגיל 18 אני אפסיק". נראה שרותם התחברה במיוחד למילים שלה, ושיתפה גם היא בחוויות מהנעורים: "אמא שלי אומרת שאם היא הייתה יודעת שזה מה שיצא ממני בסוף, היא הייתה רגועה כל השנים, אבל היו שנים שעשיתי לה חיים מאוד קשים". נראה שאסי לא בדיוק האמין, וביקש ממנה דוגמה להמחשה._OBJ

>> איך מצביעים באירוע הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020? כל הפרטים

"קודם כל, התחלתי לעשות קעקועים בגיל 14", פתחה רותם והמשיכה לסיפור נוסף, "אמא שלי אמרה לי לא לעשות עגיל בגבה, אני אמרתי לה שאני הולכת עכשיו לעשות עגיל בגבה, היא אמרה 'נראה אותך', אז עשיתי עגיל בגבה. חזרתי הביתה והיא פשוט גררה אותי מחוץ לבית, העיפה אותי וטרקה עליי את הדלת". 

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

וזה לא נגמר כאן. בהמשך, אסי הודה שיש תכונה אחת של אלה-לי שהוא פחות מתחבר אליה, והסביר גם מה היא: "את עושה דו קרב מול מישהו, עכשיו אנחנו יודעים שאת הולכת לקרוע לו את הצורה, אבל את יושבת בקהל ואומרת 'אוי הוא מפחיד אותי', 'אני הולכת להפסיד לו', 'אני מעדיפה להיות מודחת אם הוא ינצח אותי', אלה- לי תעשי לנו טובה". אז האם רותם הסכימה איתו?