אחרי שהבאנו את הניצחון לתל אביב, בשבת הקרובה תעלה העונה החדשה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" שבסיומה ייבחר הנציג הישראלי בתחרות - שתתקיים ממש כאן בישראל. לקראת פתיחת מבחני המסך, אביה פרחי חיטטה בארכיון של 45 שנות ישראל באירוויזיון ומצאה כמה אוצרות שהפתיעו אותנו ברמות. אחת מהן אפילו קשורה לשירי מימון, שמצטרפת אל שולחן השופטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" בעונה החדשה. איך שירי  הגיעה למצב שהיא עולה לבמת התחרות עם נעליים בשתי מידות שונות? אז ככה.

"המשלחת הישראלית, עם שירי הגיעו לקייב ואת הימים שלפני התחרות חלקם ניצלו לשופינג", סיפרה פרחי הבוקר (חמישי) בתוכנית של "פאולה וליאון", "המאפרת יצאה לסיבוב קניות וחזרה עם זוג נעליים שקנתה בשוק. שירי מאוד התלהבה ואמרה שהיא רוצה לנעול אותן. כשהצוות חזר לחפש לה זוג במידה שלה, לא היה ניתן להשיג אז שירי עלתה להופיע עם נעל אחת במידה 36, המידה שלה ונעל אחת במידה 38". על ההופעה שלה בתחרות אנחנו כבר יודעים שזה לא השפיע, כי מימון באותה שנה הגיעה למקום הרביעי והמכובד מאוד עם השיר "השקט שנשאר", שהצליח גם בארץ הרבה אחרי ההופעה בקייב._OBJ

>> איזה ניצחון ישראלי באירוויזיון לא שודר בכלל בישראל? היכנסו לפרויקט המיוחד

בחודש מאי 2019, האירוויזיון יתקיים ממש כאן בתל אביב והסקרנות לקראת המופע גדולה, בעיקר בקרב קהילה עצומה של חובבי התחרות בארץ ובאירופה. שי כהן, דובר מועדון חובבי האירוויזיון בישראל ולירון שטיבי, סגן יו"ר המועדון סיפרו לפאולה וליאון על ההיערכות למבקרים הרבים שמתכננים להגיע לתל אביב לקראת האירוע. "אנחנו נערכים בהמון דרכים. האירוע הגדול ביותר שאנחנו אחראים לו זה מסיבה לכבוד החוגגים שמגיעים לכאן. אלפים מגיעים לכאן. כרגע גם יש קצת בעיות, כמו ענייני לינה אבל אנחנו עובדים כדי שזה ייפתר".

העונה החדשה של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" תצא לדרך בשבת הקרובה ב-21:15 בקשת, ערוץ 12