23:40 - קובי מרימי הוא הנציג של ישראל לאירוויזיון

בסיום שלב ההצבעה, בו השופטים, וועדות השיפוט והקהל בבית העניקו את הציונים שלהם, נפלה ההכרעה: קובי מרימי הוא הנציג שלנו באירוויזיון 2019. למקום השני הגיעה כיתריה, אחריה שפיטה ולמקום הרביעי מאיה בוסקילה. מחזיקים לו אצבעות באירוע שיתקיים בחודש מאי הקרוב, בגני התערוכה בתל אביב וישודר בערוץ כאן 11. יש למה לחכות.

22:45 - זמן להצביע
שלישיית הגמר פתחה בתלת קרב, וראשונה לעלות הייתה שפיטה עם ביצוע לשיר מקורי שכבר הופיעה איתו העונה: "Broken". אחריה שמענו את קובי מרימי עם "Let It Be", ואחרונה עלתה כיתריה ושרה את "Impossible". עכשיו הכוח עובר לידיים שלכם, והגיע הזמן להצביע – קובי, שפיטה או כיתריה - מי יהיה הנציג של ישראל לאירוויזיון 2019?

מאחורי הקלעים הכוכב הבא
שפיטה: הראשונה בתלת קרב | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
קובי: השני בתלת קרב | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
כיתריה: השלישית בתלת קרב | צילום: אורטל דהן

22:15 - יש לנו שלישיית גמר: קובי מרימי, כיתריה ושפיטה
אחרי שני דו קרבים מותחים במיוחד, סוף סוף יש לנו שלישיית גמר. כיתריה, קובי ושפיטה, יתחרו מיד זה בזה בתלת קרב שיכריע את העונה. למקום הרביעי הגיעה מאיה בוסקילה, מה שסימן את ההדחה שלה מהתחרות. מי מהשלישייה שלנו יהיה הנציג? עוד מעט נגלה.

22:00 - הדו קרב השני 
אחרי שכיתריה הבטיחה את מקומה בשלישיית הגמר, הדו קרב הבא בין מאיה לקובי יצא לדרך. ראשונה עלתה מאיה עם ביצוע לשיר שכבר זכה באירוויזיון 2012 - "Euphoria", והשיגה 54 אחוזים, עם שני אדומים מאמדורסקי וסטטיק ובן אל. אחריה עלה קובי מרימי, עם ביצוע לשיר "Always", והצליח להרים את המסך עם 79 אחוזים. מה שהעמיד את מאיה להדחה, והעביר את קובי לשלישיית הגמר. מאיה או שפיטה, מי תודח מהתכנית?

מאיה בוסקילה
מאיה בדו קרב השני | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
קובי מרימי בדו קרב השני | צילום: אורטל דהן

21:30 – הדו קרב הראשון
הדו קרב הראשון של אירוע הגמר מאחורינו, כששתי הפיינליסטיות הראשונות: כיתריה ושפיטה עלו לבמה והתחרו זו בזו. ראשונה עלתה כיתריה עם השיר "Locked Out Of Heaven", והציבה רף של 68 אחוזים. מיד אחריה עלתה שפיטה עם "I Did It My Way" והשיגה 65 אחוזים. כך שבהפרש של שלושה אחוזים בלבד, כיתריה היא המתמודדת שמנצחת בדו קרב ועולה לשלישיית הגמר. בהמשך, שפיטה תעמוד להדחה מול המפסיד של הדו קרב הבא, ותתחרה מולו על כרטיס הכניסה לשלישייה. אנחנו ממשיכים.

כיתריה
כיתריה בדו קרב הראשון | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
שפיטה בדו קרב הראשון | צילום: אורטל דהן

21:00 - אירוע הגמר, מתחילים
הנה זה קורה, אירוע הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" יוצא לדרך. ממש עוד מעט יעלו לבמה ארבעת הפיינליסטים ויבצעו את שירי הגמר שלהם. מי יתמודד מול מי בדו קרב, ואלו פיינליסטים ייכנסו לשלישייה האחרונה? הצטרפו לשידור. 

אסי ורותם על הבמה עם תחילת השידור
התחלנו | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

19:30 - השופטים מתמקמים
לא רק הפיינליסטים נמצאים בהתרגשות שלפני הגמר, גם השופטים שלנו הגיעו לסט, והם חגיגיים מתמיד. מה סטטיק ובן אל בחרו ללבוש, ואיך נראים המנחים שלנו? קבלו אותם.

מאחורי הקלעים הכוכב הבא
קבלו את רוקסי. שירי מימון | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
יפה בכל מצב. קרן פלס | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
הראל, תעשה שלום | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
אמדורסקי במראה המחוייט | צילום: אורטל דהן

17:45 - הפיינליסטים רגע לפני
ההתרגשות של ארבעת הפיינליסטים בשיאה, ורגע לפני שמד הלחץ שלהם יעלה עוד יותר, ביקשנו מהם להגיד כמה מילים למצלמה. מה שפיטה חושבת על ההצבעות, ואיך קובי מתמודד עם ההתרגשות? הנה התשובות.

17:00 - ההכנות לגמר החגיגי מתחילות
הטאלנטים בחדר באיפור, התפאורה של הבמה עומדת, בדיקות הסאונד כבר מצלצלות ברקע וארבעה פיינליסטים מתכוננים בהתרגשות לקראת רגע האמת של העונה - אירוע הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019". בשידור חי הם יבצעו את ביצועי הגמר שלהם, ולאחר הצבעת השופטים, הקהל בבית וועדות השיפוט נגלה כולנו מי יהיה הנציג הבא של ישראל באירוויזיון 2019, שייערך בחודש מאי הקרוב בגני התערוכה בתל אביב, וישודר בערוץ כאן 11. 

>> כל הפרטים שאתם צריכים לדעת על הצבעת גמר "הכוכב הבא לאירוויזיון"

אתם מוזמנים לעקוב כאן אחרי כל העדכונים שמגיעים ישירות מאחורי הקלעים של אירוע הגמר. רגע לפני שאנחנו מתחילים, שימו לב, כדי להצביע ולהשפיע על הצבעת הגמר, עליכם לוודא שאפליקציית mako (מותקנת על מכשיר הסמארטפון שלכם. בשעה 21:00 בדיוק, תתרווחו על הספה, תגבירו את הווליום וקבלו את ההחלטה החשובה מכל: איזה מתמודד הכי ראוי לייצג אותנו באירוויזיון 2019? 

בינתיים, תפסנו את כיתריה ומאיה בוסקילה בחדר האיפור, את קרן פלס מעלה סטורי ואת קובי מרימי ונטע ברזילי בחיבוק חם. מרגישים את ההתרגשות? אנחנו בטוחים שכן. 

מאחורי הקלעים הכוכב הבא
איך האיילינר? | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
קרן, אפשר סלפי? | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
מאיה בחדר האיפור | צילום: אורטל דהן
מאחורי הקלעים הכוכב הבא
נטע וקובי נפגשים | צילום: אורטל דהן

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2019":

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

"הכוכב הבא לאירוויזיון - תל אביב 2019": אירוע הגמר הערב ב-21:00, קשת, ערוץ 12