ככל שגמר "הכוכב הבא לאירוויזיון" מתקרב הופכים הדיונים ברשתות החברתיות לסוערים יותר. הפרסומים על כוונתה של להקת "שלווה" לפרוש מהתחרות בגלל קיומה בשבת, הדחתו של קובי מרימי בתחילת השבוע מהתחרות והוויכוחים סביב דמותה של שפיטה הובילו לפרץ יצירתיות אצל הגולשים, שפיתחו תיאוריות וספקולציות על העומד להתרחש בהמשך התחרות.

אנחנו לא סבלניים במיוחד, אז עד שיגיע הפרק של שבת ואיתו ההודעה הדרמטית של אסי, החלטנו לנסות ולנחש מה היא תהיה. מוכנים? התחלנו.

בן אל יודיע שחילוקי הדעות עם השופטים גרמו לו החליט לפרוש מהשיפוט בכוכב הבא לאירוויזיון
בן אל לא תמיד מסכים עם דעתם של השופטים היושבים לצידו, ולעיתים זה אפילו מוביל לחוסר הסכמה עם השותף שלו סטטיק. בעונה הקודמת הוא לא הצליח להבין את הקטע של נטע ברזילי, ואמר מספר פעמים שהיא לא מתאימה לתחרות, ובעונה הנוכחית, בצדק או שלא, יצא באופן קבוע נגד דמותה של שפיטה. ההתנגשות הזאת הגיעה לשיאה בתוכנית ששודרה בתחילת השבוע, כשבן אל שבר את הכלים בשולחן השופטים, שרק הרעיפו מחמאות על שפיטה. בעקבות כך, החליט בן אל לפנות לשופטים ולקהל ולהודיע שהוא יסיים את דרכו בכוכב הבא בסוף העונה, ולא ישוב לכיסא השופט בשנה הבאה.

בן אל צולל
בן אל צולל | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

שפיטה תסיר את המסיכות ותציג עצמה כרותם שפי
ההופעה האחרונה של שפיטה בתוכנית גררה תגובות רבות ברשת, והיו גם כאלה שקראו לה לפשוט את התחפושת, לעמוד מאחורי המוסיקה שלה ולהפסיק להתחבא מאחורי הדמות השנויה במחלוקת. לא רק חלק מהגולשים הרגישו כך, אלא יתברר שגם בן אל עצמו פתח את הנושא עם רותם שפי אחרי אותה הופעה. השניים שוחחו על הנושא רבות, ובהתייעצות עם ההפקה החליטה שפיטה להודיע לשופטים ולקהל שהיא משנה כיוון ומעכשיו היא תתמודד כרותם שפי האמיתית, בלי מסכות וחיקויים. כל עוד נישאר עם החיקוי של שני כהן לשפיטה, לא תהיה לנו עם זה שום בעיה.

שפיטה פוגשת את נטע ברזילי
מתוך: "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

אסי ורותם יכריזו על תוכנית מיוחדת שבסופה יחזור לתחרות אחד המתמודדים שהודחו
מאז שקובי מרימי, הפייבוריט של השופטים וגם של חובבי האירוויזיון הישראליים, הודח מהתחרות, הרשת פשוט מסרבת להירגע. רבים הגיבו באכזבה, חלק בכעס והיו כאלה שהגדילו ראש ופתחו עצומה שקוראת להחזיר את קובי לתחרות. האם החלום הזה עומד להתגשם במוצאי שבת, כשאסי ורותם יכריזו על תוכנית מיוחדת במהלכה יחזור אחד המתמודדים שהודח?

אסי עזר חושף סרטו מהעבר של רותם סלע
מתוך: "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

חברי להקת "שלוה" יודיעו כי אחרי דיונים ארוכים הם החליטו לפרוש מהתחרות בעקבות חשש לחילול השבת
בשבועיים האחרונים מתרוצצת באתרי החדשות וברשתות הידיעה שחברי להקת "שלווה" שוקלים לפרוש מהתחרות, על אף ההצלחה הגדול שלהם בתוכנית, בשל העובדה שיאלצו לערוך חזרות בשבת ולהופיע במהלכה, אם יזכו לייצג את ישראל באירוויזיון. כנראה שההפקה וחברי הלהקה עצמה לא לקחו בחשבון שיצליחו להגיע כל כך רחוק בתחרות, וכשהגיעו לנקודה בה יש סיכוי ממשי שינצחו בתחרות, החליטו להודיע על פרישתם מהתחרות.

להקת
מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

לקרן פלס תישלל האפשרות לשים כחול למתמודדים עד הגמר
אם בטעות פיספסתם את הסרטון הזה, שמוכיח מעל כל צל של ספק שקרן פלס היא השופטת הנחמדה בעולם כולו, כדאי שתעשו הפסקה ותשלימו פערים. לא רק חדי העין שמו לב שקרן מקפידה להכחיל כמעט את כל המתמודדים, אלא גם אסי ורותם, שבצעד חסר תקדים הולכים להודיע כי במהלך כל שלב חצי הגמר תישלל מקרן פלס האפשרות לשים כחול למתמודדים. הנקודות שלה יתחלקו בין שאר השופטים ולה תהיה רק היכולת להשפיע על החלטתם. שמענו אתכם אומרים שזה לא פייר? חכו שתשמעו מה הייתה התגובה של קרן.

קרן פלס
קרן פלס | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

במהלך חצי הגמר רק שני שופטים יוכלו להצביע, השאר יוכלו רק לטעון בעד ונגד המתמודד
למה לשלול רק לשופט אחד את היכולת להצביע כשאפשר לשלול לשלושה? במוצאי שבת הולכים לעדכן אסי ורותם את השופטים שבמשך כל שלב חצי הגמר רק שני שופטים יוכלו להצביע למתמודדים, והשאר יוכלו רק לנסות ולשכנע את את אלו שכן יכולים להצביע. המשמעות? לשופטים יהיו רק 20 אחוזים לטובת או לרעת המתמודד, ושאר הקולות יהיו בידי הקהל.

הראל סקעת
הראל סקעת | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2018", שידורי קשת

למתמודדים שיגיעו לגמר יהיה תפקיד חשוב בריאליטי החדש של קשת 12 - 2025
תוכנית הריאליטי החדשה 2025, תעלה לאוויר בעתיד הקרוב, ובמוצאי שבת הקרובים הולך אסי עזר להסיר במעט את הסודיות סביב התוכנית ולחשוף שהמתמודדים שיצלחו את שלב חצי הגמר הולכים לשחק תפקיד חשוב במהלך העונה של התוכנית המדוברת. מה בדיוק יהיה החלק שלהם, אם ובכלל יהיה? תצטרכו לחכות למוצ"ש כדי לגלות.

נחשפה מנגינת הפתיחה של 2025
פרטים חדשים על הריאליטי החדש | צילום: מתוך "חי בלילה", שידורי קשת

בן הזוג של כתריה, ישמעאל, הולך להציע לה נישואים במהלך התוכנית
לכתריה חיכתה הפתעה מאוד מיוחדת לפני הביצוע האחרון שלה בתוכנית - בן הזוג שלה, ישמעאל, שלא גר בארץ, הוזמן באופן מיוחד על ידי ההפקה ללוות אותה בשלבים הקריטיים בתחרות. אסי עזר לחץ וניסה לייצר מומנטום להצעה מרגשת, אבל ישמעאל רק אמר שההצעה תגיע בזמן המתאים, ומה יותר מתאים מאשר להביע את האהבה הנצחית שלך לאהובתך באירוע חצי הגמר של הכוכב הבא לאירוויזיון? שום דבר, אז תכינו את ההמחטות - הולך להיות דרמטי ומרגש.

View this post on Instagram

A post shared by Yeshmael (@mr_wyyse) on

בעקבות הדואט המוצלח שלהן, החליטו מאיה בוסקילה וכתריה לאחד כוחות ולהתמודד יחד כצמד
מצד אחד, דיווה ענקית עם קול גדול ומצד שני, דיווה גדולה עם קול ענק. כשמאיה בוסקילה וכתריה עלו יחד לבמה וביצעו את Bang Bang של ג'סי ג'יי, אריאנה גראנדה וניקי מינאז' (עם קצת ביונסה בהתחלה) שערי שמיים נפתחו והמסך התפוצץ עם 95 אחוזים. לא היה אדם אחד באולם שנשאר אדיש, וגם אצל מאיה וכתריה השילוב עשה משהו. כשסיימו את הביצוע שוחחו השתיים על עתידן בתוכנית והחליטו שיהיה הכי טוב להמשיך יחד כצמד, כי למה להיאבק אחת בשנייה שאפשר לשלב כוחות ולהביא את האירוויזיון לישראל בפעם השנייה ברציפות?

מאיה בוסקילה –
מתוך: "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

אנשי הלטאה יצרו קשר עם הפקת התוכנית ודרשו שקובי מרימי יוחזר לתחרות לאלתר, אחרת יתקפו את מדינת ישראל בזמן שישודר אירוע הגמר של האירוויזיון
עם כל הכבוד להפקה, לשופטים, למנחים, לקהל המצביעים, לפורמט, לקול ההיגיון ולמאיה בוסקילה - אף אחד לא מעוניין להיכנס לעימות עם אנשי הלטאה, שכידוע שולטים בעולם, בגלקסיה וגם מתהלכים ביננו ולובשים דמויות אנושיות. הידיעה על ההדחה של קובי הגיעה גם אליהם ויצרה רעש של ממש בגלקסיה. בעקבות כך, שלחו אנשי הלטאה נציגים ודרשו שקובי יחזור לתחרות לאלתר, ואם לא, יאלצו לתקוף את מדינת ישראל בשעה בה אירוע הגמר של האירוויזיון יערך בישראל. תחילה סירבה ההפקה לדרישה המופרכת הזו, אבל מחשש שתקיפה כזאת תיצור יחסי ציבור איומים למדינה נאלצו להיענות לדרישתם, להחזיר את קובי לתחרות וגם להכתיר אותו למלך ישראל. העיקר שכל הצדדים יצאו מרוצים.

via GIPHY

יש לכם עוד רעיונות? ספרו לנו בתגובות 

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

"הכוכב הבא לאירוויזיון - תל אביב 2019": חצי הגמר במוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12