כבר מהאודישן הראשון של נטע ברזילי היה ברור לכולם שמדובר פה בכוכבת אמיתית. הסטייל ההורס, הקול המצמרר ולא נשכח כמובן את קופסת הפלא - הלופר, כבשו את הקהל והשופטים מיד. הערב, עם הזכייה בגמר "הכוכב הבא", היא עומדת לפרוץ את גבולות המדינה, ובמאי הקרוב תטוס לייצג אותנו באירוויזיון 2018, שיתקיים בפורטוגל וישודר בכאן 11, תאגיד השידור הישראלי.

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018":

במהלך הערב ברזילי התמודדה תחילה בדו קרב מול ריקי בן ארי, עם ביצוע לשיר "קצת משוגעת", והפסידה לה כשהשיגה 74 אחוז אל מול 81 אחוז של בן ארי. אבל היו אלה השופטים שהחזירו אותה אל התחרות, ובתלת קרב מול בן ארי ויהונתן מרגי היא ביצעה מאש אפ מטורף של השירים "Tik Tok" ו-"Ganganm Style", שהעניק לה את הניצחון וכרטיס טיסה לליסבון.

בריאיון הזוכה ל"חי בלילה" ברזילי התרגשה מהמעמד, היא גם הבהירה שאם הלופר לא יעלה איתה לבימת האירוויזיון אז טריק מגניב אחר בדוק יהיה שם ואפילו נתנה הרבה קרדיט לפיינליסטים שלצידה: "מרגי ניצח לגמרי בקהל וזה שלו, לגמרי מגיע לו, אני לא מצליחה לעכל את מה שהיה פה היום בערב. החברים שלי נתנו נאמברים עוצרי נשימה, והם עברו פה תהליך מטורף. הגעתי לגמר הזה כשאנחנו משחקים במסיבת סיום, ופתאום זה קרה". 

הכישרון של ברזילי לא מוטל בספק, היא אחת האמניות והיוצרות המוכשרות שהתכנית אי פעם ראתה, אבל הדרך של המתמודדת המיוחדת הזאת לא הייתה פשוטה. לאורך התכנית היא התחבטה עם השאלה - האם להיות נאמנה לעצמה ולמקוריות שלה על חשבון אהבת הקהל? נראה שבחיים לא הכל שחור או לבן, כי את אהבת הקהל ברזילי השיגה הערב.

מכאן היא תמשיך למסע באירופה, שכולל אינספור ריאיונות ומסיבות עיתונאים וכמובן שיר אחד שאיתו תעלה לבמה הגדולה בעולם, בניסיון לכבוש גם את הקהל של שאר המדינות. עם הלופר והסגנון הייחודי רק לה, אין לנו ספק שברזילי יכולה לעשות את זה ובגדול.

>> כל הביצועים של "הכוכב הבא" מחכים לכם גם בעמוד הרשמי של התוכנית בשירות Apple music

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2018": קשת, ערוץ 12