אימרי זיו, הזוכה הגדול של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2017", עדיין לא מאמין שזה באמת קרה לו. בדרך לתואר הוא גבר על מתמודדים חזקים כמו ג'ולייטה ודיאנה, מה שמעצים את ההישג האדיר. "הייתי בטח שדיאנה תיקח", הוא מודה בראיון לזוהר ישראל. "זה הדבר שהכי רציתי בעולם. הלכתי שלב שלב עד לדבר האמיתי". אחרי שיירגע מהטירוף ובטח ייקח לעצמו יום מנוחה, אימרי יתחיל את האתגר הבא שלו והמשמעותי מכולם - לייצג את ישראל בקייב. "הלחץ הזה הסתיים והלחץ הבא התחיל", הוא מסכם.

אבל לא רק אימרי מסכם תקופה, גם השופטים מסיימים עונה וסוף סוף יכולים לזנוח את הממלכתיות שמאחורי השולחן ולהתחיל לחשוף את הדברים המעניינים באמת. "אני גם הייתי בטוחה שדיאנה תיקח", מודה קרן פלס, "אבל אני אף פעם לא מהמרת על האדם שזוכה. זה קרה לי גם עם נדב וחובי". קרן לא עצרה כאן והחליטה לשתף במה שקרה לה במהלך הצילומים: "נפל לי המיקרופון לשירותים. נאלצתי לדחוף את היד שלי ולהוציא אותו". גם אסף אמדורסקי שמסיים את עונתו הראשונה כשופט, הרשה לעצמו להשתחרר וכבר התחיל לפנטז על סיבוב נוסף. "מאוד נהניתי", הוא מסכם, "אני טוב בזה, אבל אני אדרוש העלאה".

ומה לגבי סטטיק ובן אל? נראה שחוץ מאימרי, גם הם יצאו כזוכים הגדולים של העונה, אחרי שהפתיעו את כל המבקרים והראו שיש להם מה לתת לשולחן השיפוט. "לא באנו להוכיח שום דבר", הם טוענים, "כל הביקורת עברה מעלינו". ועכשיו אחרי שכבו האורות והמסך סיים את תפקידו לעונה, כל מה שנשאר לנו זה לחכות ולראות מה יהיה השיר אותו ישיר אימרי על הבמה הגדולה בעולם. "אני רוצה משהו שהוא יותר שואו, שהוא יותר קיצבי", הוא אמר.

אנחנו שמחים לבשר שבנוסף לאימרי יש לנו גם זוכה גדולה. הדר מזור בוזנה שהצביעה בערב הגמר החגיגי זכתה בחופשה זוגית בזנזיבר. מזל טוב ותייצגי אותנו שם בכבוד.

צילום: לירון לוי | עריכה: נעמה דעוס | הפקה: דנה כלדיאן

חולמים להופיע על הבמה הגדולה באירופה? הירשמו לעונה הבאה של "הכוכב הבא"