אסף אטדגי הוא מולטי-טאלנט שגם כותב, גם מנגן, גם נותן ייעוץ אישי וגם מנהל אומנים. הוא החל את הקריירה שלו בעולם הבידור כבר בשנת 2004 כאשר הפך להיות המנהל האישי של הראל מויאל. עוד לפני כן הוא הקים תיאטרון לבני נוער במצוקה, ועסק בעולם המוזיקה והתיאטרון כאשר היה מורה לתיאטרון ולמוזיקה, ואף הנחה קבוצת נוער למניעת שימוש בסמים דרך כלי הקשה.

בהמשך הקריירה שלו, הקים את הלייבל "נבל עשור" ואת אולפן ההקלטות "אולפני נעמה". הוא הפך מאוחר יותר למנהלם האישי של עמיר בניון ומרגלית צנעני, ועד היום הוא מתפקד כמנהלו האישי של עומר אדם. בין האומנים להם כתב שירים נמנים: גידי גוב, עומר אדם, הראל מויאל, מרגלית צנעני, דין דין אביב ועוד. בימים אלה נמצא אטדגי לפני השקת ספר השירה הראשון שלו "בסוף הורגים את השליח". העונה הוא הצטרף אל פאנל השופטים של "הכוכב הבא" ונראה שיהיה פה שמח.

איזו עצה יש לך לנבחן שמגיע לאודישנים?
"שלא ישכחו שיש להם בדיוק 3 דקות לשכנע אותנו שהוא או היא הולכים להיות הכוכב או הכוכבת הבאים. איך עושים את זה?שיבחרו את השיר המבטא את יכולות השירה המקסימליות שלהם, שיהיו מרוכזים, שלא יחשבו איך הם עוברים את האודישן ושפשוט יבואו ליהנות".

מה אתה מחפש באודישן?
"ראשית אני מחפש קולות אחרים, קולות שלא יהיו דומים למה שכבר קיים היום. חשוב לי שהנבחן יתייחס לטקסט אותו הוא שר, דבר שיועיל בהצגת והגשת השיר. שהנבחנים לא יהיו מפוחדים, והכי חשוב שארגיש שיש הרבה מעבר ליכולות ווקאליות: זמר/ת עם אישיות, בעלי אג׳נדה וראייה למרחקים ארוכים, כמו כן יש ערך מוסף ליוצרים".

איזה שיר ימיס את ליבך, לא משנה מי שר אותו?
"בכל פעם זה שיר אחר, בימים אלה יש שלושה שירים: ״סופה״ של עמיר בניון, ״Hurricane״ של מרינה מקסימילאן, ו-״מודה אני״ של עומר אדם. לא משנה לי מי ישיר את השירים האלה, שימצאו את עצמם בתוך השיר, העיקר שיעשו את זה לא פחות טוב מהמקור".

מה זה בעיניך סטאר-קוואליטי?
"אדם בעל כריזמה, עם נוכחות, שסוחף אותך אפילו לפני שהוא התחיל לשיר. זה צריך להיות מישהו שאאמין לו, לשירה שלו, ולהגשה. שברגע שהם עולים על הבמה, עוד לפני שהתחילו לשיר, לא אצליח להישאר אדיש אליהם. פרפורמרים שכשהם שרים אתה מאמין להם, שזה עובר דרכך ולא לידך, ושבשניה שהשיר נגמר בא לך לשמוע עוד אחד או לעשות ריפיט ולשמוע את השיר שוב ושוב ושוב".

איזה שופט אתה הולך להיות?
"מקצועי, דעתן, אמיתי, וכנה, גם אם לא יאהבו לשמוע את שיש לי להגיד".

אם היית הולך לאודישנים, לדעתך היית עובר?
"מודעות עצמית זה דבר חשוב. בדיוק מהסיבה הזו לא הייתי ניגש לאודישן. אילו הייתי ניגש לדעתי לא הייתי עובר את הסינון הקדם ראשוני - אין לי קול טוב, לעומת זאת שמיעה מוסיקלית יש לי".

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" יוצאת לדרך ב-5.12 

כל העדכונים, כל הדיווחים וכל מה שקורה מאחורי הקלעים מחכים לכם עכשיו באתר "הכוכב הבא

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן