23:05- נופר לא מצליחה להרים את המסך וחובי סטאר הוא הכוכב הבא לאירוויזיון

נופר מבצעת את שיר האירוויזיון שנכתב במיוחד עבורה על ידי דורון מדלי, "Made of stars" אבל לא מצליחה להרים את המסך ומגיעה ל-67 אחוזים בלבד. חובי סטאר הוא המנצח הגדול של העונה שייצג את כולנו באירוויזיון בשוודיה.

22:50- אלה דניאל מבצעת את שיר האירוויזיון שלה

אחרי שחובי סטאר קבע את הרף עם 68 אחוזים, אלה דניאל עולה לבמה לבצע את שיר האירוויזיון שלה, "Somebody out there"  שנכתב על ידי דוד ממן ופיליפ היון. אלה דניאל מגיעה ל-58 אחוזים, לא מצליחה להרים את המסך ועוזבת את התחרות רגע לפני נקודת הסיום. 

22:35- חובי סטאר מבצע את שיר האירוויזיון שלו

השלב הסופי והמכריע של התחרות יוצא לדרך וחובי סטאר עולה לבמה לבצע את שיר האירוויזיון שלו, "Made of stars" שנכתב והולחן על ידי דורון מדלי. חובי מגיע ל-68 אחוזים וקובע את הרף עבור אלה דניאל ונופר סלמאן.

22:25- השופטים קבעו: אלה דניאל עולה לשלב הסופי

אחרי שאלה וגיל לא הצליחו לעבור את הרף שנקבע להן עכשיו ההחלטה נותרה בידי השופטים. אטדגי בוחר באלה דניאל, הראל סקעת מצטרף להחלטה של אטדגי ובוחר גם כן באלה. קרן פלס גם כן מצטרפת לאטדגי והראל ובוחרת באלה דניאל. רותם ואסי נפרדים מגיל חדש שהגיעה למקום הרביעי בעונה ואלה דניאל עוברת לשלב הסופי והמכריע של התחרות.

21:45- דו קרב שני: גיל חדש מול נופר סלמאן

גיל חדש פותחת את הדו קרב עם השיר "Show must go on" ומגיעה ל-49 אחוזים וקובעת את הרף עבור נופר סלמאן שתצטרך להגיע לפחות ל-50 אחוזים כדי לעבור לשלב הבא. נופר עולה לבמה עם השיר "מנגינה" ומרימה את המסך עם 76 אחוזים ועולה לשלב הבא. אבל הכל עוד פתוח גם עבור גיל חדש כי בקרוב מאוד השופטים יקבעו מי מבין השתיים תעבור לשלב הסופי.

נופר מרימה את המסך בדו קרב (צילום: מתוך הכוכב הבא לאירוויזיון 2016, שידורי קשת)
נופר מרימה את המסך ועולה לשלב הסופי | צילום: מתוך הכוכב הבא לאירוויזיון 2016, שידורי קשת


21:25- דו קרב ראשון: אלה דניאל מול חובי סטאר

אלה דניאל פתחה את הדו קרב עם השיר "Happy", מגיעה ל-67 אחוזים וקובעת את הרף עבור חובי סטאר שיצטרך להגיע לפחות ל-68 אחוזים כדי לעבור לשלב הבא. חובי סטאר עולה לדו קרב עם השיר "Stay with me" ומרים את המסך עם 79 אחוזים. חובי סטאר עולה לשלב הבא אבל גם בשביל אלה דניאל הכל עוד פתוח כי בסיום שלב הדו קרבים השופטים יקבעו מי יהיה המתמודד השלישי שיעלה לשלב הסופי.
חובי מרים את המסך בדו קרב (צילום: מתוך הכוכב הבא לאירוויזיון 2016, שידורי קשת)
חובי סטאר מרים את המסך ועובר לשלב הסופי | צילום: מתוך הכוכב הבא לאירוויזיון 2016, שידורי קשת


21:00- שלב הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" יוצא לדרך

הערב אתם קובעים מי יהיה המתמודד שירים את המסך ויזכה לייצג את כולנו באירוויזיון בשוודיה אז הירשמו כבר עכשיו כשופטים ותתכוננו להצביע עבור המתמודד האהוב עליכם.

20:20- בדיקות סאונד אחרונות

רביעיית הגמר כבר מתכוננת ומתרגשת מאחורי הקלעים לפתיחת אירוע הגמר. קרן פלס, אטדגי, מוקי והראל סקעת מתכוננים לעלות לשולחן השופטים בפעם האחרונה לעונה. מי יהיה הזוכה הגדול שיטוס לשוודיה וייצג את כולנו באירוויזיון? ב-21:00 מתחילים.

19:00- אסי עזר ורותם סלע מתקממים בעמדה

כמו בכל תכנית של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" גם באירוע הגמר המנחים המסורים, רותם סלע ואסי עזר ילוו את השידור ממאחורי הקלעים. אסי כבר מתאמן על הריקוד המסורתי ורותם מתכוננת לנגב לו את הדמעות בכל פעם שיתרגש יתר על המידה. 

17:40- להקת היי פייב עולה לחזרה על הבמה

צילום: אורטל דהן

17:00- הגולדן בוי בחזרות אחרונות


צילום: אורטל דהן

16:30- נדב גדג' פוגש את השופט האהוב עליו- הראל סקעת

צילום: אורטל דהן


15:30- השופטים מקדישים לפיינליסטים קליפ קורע וחד פעמיעריכה: אביתר חלימי

14:30- העמדה של מוקי כבר מוכנה

באירוע הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" שיתקיים הערב ב-21:00, רק אתם קובעים מי יהיה המתמודד שירים את המסך בפעם האחרונה לעונה ויזכה לייצג את כולנו בשטוקהולם. רוצים לדעת איך? כל הפרטים מחכים לכם ממש כאן.


בדרך לגמר: