בזמן שמתמודדי "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" מתכוננים במתח לשלב חצי הגמר שיתקיים בסוף השבוע הקרוב, ההכנות לאירוע הגמר בעיצומן והן מביאות איתן כמה הפתעות. עוד לא הספקנו להירגע מההכרזה הדרמטית של אלילי הניינטיז על האיחוד המתקרב, ומסתבר שנזכה לראות אותם מופיעים על המסך שלנו מהר מכפי שחשבנו. הלהקה תופיע כבר בשבוע הבא, ביום חמישי ה-3.3 בגמר הגדול של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016". לכבוד המופע הוקלט עיבוד חדש ומיוחד לשיר המוכר "כולם רוקדים עכשיו" שאותו יבצעו חברי הלהקה. 

חברי הלהקה, שבימים אלה עדיין מלהקים רקדנים ועובדים במרץ על הסרת החלודה לקראת מופע הקאמבק שלהם באפריל, ויודעים דבר או שניים על הופעות גרנדיוזיות, בחרו לעשות את ההשקה הראשונה על המסך. באירוע הגמר יופיע גם נדב גדג', מי שזכה בעונה השנייה של "הכוכב הבא" וייצג את ישראל באירוויזיון בוינה. אז שלא תגידו שלא אמרנו לכם בדיוק איפה תוכלו לראות את מייקל, אמיר, אייל ושאר החברים עושים את המוב הראשון שלהם אחרי 15 שנים. עכשיו נשאר רק לגלות אם החמישייה עדיין בכושר, והאם גם הם יצליחו להרים את המסך?

 

היי פייב (צילום: אביב חופי)
האם הם יצליחו לפזז כמו לפני 15 שנים? היי פייב | צילום: אביב חופי

הי פייב (צילום: צ'ינו פפראצי)
אנחנו כבר מתחילים להתרגש | צילום: צ'ינו פפראציבאירוע הגמר של "הכוכב הבא לאירוויזיון 2016" רק אתם קובעים מי יהיה המתמודד שירים את המסך בפעם האחרונה לעונה ויזכה לייצג את כולנו בשטוקהולם. רוצים לדעת איך? כל הפרטים מחכים לכם ממש כאן.

"הכוכב הבא לאירוויזיון 2016"- שישי ושבת ב-21:00