חצי הגמר מאחורינו, ואחרי ערב סוער ומלא הפתעות אנחנו יכולים להכריז בגאווה - יש לנו רביעיית גמר! ראשון לתפוס את מקומו בגמר הגדול היה נדב גדג' שניצח את אורית ביינסאי בדו-קרב הראשון של הערב. מי שהצטרפה אליו הייתה אביה שושני שניצחה את שרי נחמיאס, ובהמשך הצטרפו גם איקי לוי והראסטה היברו מן שגברו על סער דוידוב. סער, שבתחילת הערב תכנן לפרוש, הקשיב למוקי ואטדגי והשתכנע להילחם עד הסוף.

בתום שלושת סיבובי הדו-קרב, התחרו אורית, שרי וסער בתלת-קרב שקבע מי מהם יזכה בכרטיס הרביעי לגמר הגדול. אורית הופיעה ראשונה, ואחריה סער שלא הצליח לעמוד ברף שהציבה ונאלץ להיפרד מהתכנית, לא לפני שזכה להבטחה ממוקי: "אני מזמין אותך להופיע איתי". רגע האמת הגיע ושרי עלתה לביצוע שיכריע בינה ובין אורית. זה היה מותח, אבל בסופו של דבר הייתה זו שרי שהשיגה את מספר האחוזים הגבוה ביותר והבטיחה את המקום האחרון בגמר הגדול.

ביום שלישי הבא (17/02, 21:00) ייערך ערב הגמר הגדול בשידור חי. רוצים להיות שם כשזה קורה? יש לכם הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי לגמר הגדול, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לעזור לפיינליסטים לבחור את שיר הגמר שלהם ולהסביר למה דווקא לכם מגיע להיות קהל בתכנית.

>>לחצו כאן ועזרו לפיינליסטים לבחור את שיר הגמר


*בכפוף לתקנון

"הכוכב הבא": אירוע הגמר - יום שלישי הבא (17/02) ב-21:00