אחרי שהדהימו את הקהל ואת השופטים באודישן בועט במיוחד, והצליחו לקבל אפילו את תמיכתו של אטדגי, הגיע הזמן להכיר את להקת "Random Dogs" קצת יותר לעומק. כבר שלוש שנים שחמשת חברי הלהקה פוקדים את חדרי החזרות באופן קבוע, מופיעים במועדונים ברחבי הארץ, ואפילו גייסו מעל 10,000 ₪ בהדסטארט כדי לממן את האלבום שלהם

מוקדם יותר השנה, השיקה הלהקה את האלבום הראשון שלה, "Out of the race" (לחצו לשמיעה והורדת האלבום). מי שהיה גאה במיוחד באלבום הוא סולן הלהקה, בן רייזמן, שקעקע על זרועו את שם האלבום. לזה אנחנו קוראים רוקנ'רול. ואם כל זה לא מספיק, הלהקה הספיקה גם לעשות סיבוב הופעות קצר בארה"ב.

אם תשאלו אותם, תגלו שבארה"ב גם הייתה ההופעה הכי כיפית שלהם, במיוחד לאור העובדה שהם לא ציפו לכאלה תגובות חיוביות במדינה זרה, רחוקים מהקהל שלהם. אבל העולם כדרכו, אוהב להפתיע, ואת הערב של ההופעה שלהם ב"הארד רוק קפה" באטלנטה הם סיימו עם אחד מאנשי תעשיית המוזיקה הגדולים בארה"ב (שהוא במקרה גם הבעלים של אחד מפסטיבלי הרוק הגדולים בעולם).

 אז אם אהבתם את הביצוע שלהם לשיר "Crazy" באודישן, בטח תאהבו גם כמה מהשירים המקוריים של הלהקה, שהגיעו ללא מעט צפיות ביוטיוב:

>> לעמוד הפייסבוק של "הכוכב הבא"

>> לעמוד הפייסבוק של "Random Dogs"

אתם מוזמנים לעקוב אחרי ההתקדמות של בן רייזמן, דעאל קמפבל, אורן רונן, גיל מאיר וג'ונתן אלטר בשלבים הבאים של "הכוכב הבא", ולגלות בעצמכם, אולי ה"כוכב הבא" היא בכלל להקה.

האודישנים החדשים של "הכוכב הבא", ראשון ושלישי ב-21:00