כשאסף ורוני, זוג תיירים ישראלים, הגיעו לכפר על ראש הר האולימפוס שביוון הם ציפו לנוף מרהיב, להכיר קצת המקומיים ולטעום מאכלים יווניים מסורתיים. בין לבין הם פגשו במשפחה מקומית והתחברו איתה במהרה. אסף, שהסתקרן להכיר את כל בני המשפחה התעניין באורחות חייהם, והם, כמובן, התעניינו בחזרה. כשהנערות הצעירות שמעו שהזוג הצעיר הגיע אליהם מתל אביב, עלה  לפתע ניצוץ לא ברור בעיניהן. "כשהבנות שמעו שאנחנו מתל אביב הן התרגשו מאוד, ולא הבנו למה", מספר אסף, "עד שהן סיפרו לנו בהתלהבות שהן מכורות לשיר 'גולדן בוי' של נדב גדג'". 

הצעירות, כך מתברר, מכירות את השיר מהאירוויזיון האחרון, ולדבריהן, יום למחרת התחרות אחת מחברותיהן לכיתה לימדה אותן את המילים לשיר ואפילו את תנועות הריקוד, שמאז הן מזמרות ללא הפסקה. "ביקשנו מהן לשיר לנו ושאלנו אם נוכל לצלם אותן", מסביר אסף, "הן כמובן הסכימו והחלטנו לצלם קליפ קצר על ראש ההר". כשסיפרנו לנדב גדג' על המחווה, הוא התרגש וצילם סרטון סלפי למעריצות היווניות הצעירות.

נדב גדג' והנבחרת הישראלית
כובש את האולימפוס. גדג' על במת האירוויזיון | צילום: סיון יאנג, יחסי ציבור

הכפר שבו פגשו אסף ורוני את הבנות ממוקם על ראש הר האולימפוס והתושבים בו מנהלים אורח חיים מסורתי. סבתם של הבנות מתגוררת בכפר ובמהלך חודשי הקיץ הן מגיעות לבקר אותה. מעבר לזה שהצלחנו לשטוף את העיניים עם הנוף המשכר של יוון, התרגשנו לשמוע את השיר שייצג את ישראל באירוויזיון מקבל המון אהבה מעבר לים.

>> רוצים גם אתם להפוך ל"כוכב הבא" של ישראל? כל הפרטים ממש כאן