23:35. דקות ספורות אחרי שהוכתר כזוכה הגדול של "הכוכב הבא", ונדב עדיין לא מעכל: "יש לי 1,657 הודעות בוואטסטאפ, אני מפחד לפתוח את האפליקציה, היא תתקע", הוא צוחק, "אבל עזוב הודעות, אני ניצחתי. זה הזוי. אני לא מאמין שאני אהיה באירוויזיון. זה משהו גדול, וייצוגי... וזה דווקא אני מכולם. מי אני בכלל?".

00:30. כן, נדב, סה"כ בן 16, צריך להתרגל עכשיו לחיים חדשים - פפארצי, התעניינות, והכנות קדחתניות לקראת אירוויזיון 2015, שישודר בערוץ הראשון. אבל רגע לפני שזה קורה הוא עוצר לנשום ולחגוג את הזכייה שלו יחד עם כל צוות ההפקה, המנחים והנבחרת שליוותה אותו במסעדת "מומה" שבקרית ענבים, רחוק אמנם מאוסטריה, אבל קרוב קרוב לאולפני נווה אילן. 

02:00. אחרי ימים עמוסים של חזרות לקראת הגמר, אירוע הגמר עצמו, והאפטר-פארטי, נדב סוף סוף יוצא לכיוון הבית בנתניה: "אני מקווה שחברים שלי מחכים שם, אני מת לראות אותם". ומה הלאה? "עוד לא חשבתי בכלל על האירוויזיון, לאורך כל הדרך כל הזמן רק התמקדתי בשלב הנוכחי שהייתי בו ונתתי את הטוב ביותר", הוא אומר שניות לפני שהוא נרדם באוטו.

נדב והמשפחה

02:30. תחנה אחרונה - נתניה. נדב יורד מהאוטו ומגלה שהמשפחה והחברים מחכים לו עם בקבוק שמפניה וים אנרגיות. "אנחנו נוסעים לוינה", צועקת בהתרגשות אחותו הקטנה, ורגע לפני שהוא סוף סוף עולה הביתה לישון, הם מתקבצים כולם לתמונת ניצחון.

02:40. התחנה הבאה - וינה, מאי 2015. ושיהיה בהצלחה.

>>חושבים שאתם הכוכב הבא? ההרשמה לעונה השלישית פתוחה!

>>הורידו עכשיו את הביצועים של אירוע הגמר אליכם לנייד ולמחשב