"הוא חמוד", התהלבה קרן פלס בזמן שאסיף ירד במדרגות אל עבר הבמה, וגם מאחורי הקלעים ההתרגשות הייתה בשיאה: "אנחנו מאוד בעד אסיף", הודה אסי, "רותם אפילו קצת פלרטטה איתו באודישנים". רותם ההמומה לא נשארה חייבת: "ממש לא, אתה פלרטטת איתו", היא הטיחה בעזר שביטל אותה: "הגזמת, הוא ילד".

כן, אסיף עדיין ילד. הוא בן 18 ממכמורת, ובחודשים שנותרו לו עד הגיוס לחיל הים הוא החליט להפגין את כישוריו הווקאליים ולנסות להרים את המסך. לאודישן הוא בחר את השיר "אהבת נעוריי" של שלום חנוך, ומיד סיקרן את כל הבנות באולפן, וגם את קרן: "יש לך אהבת נעורים?", היא שאלה לצלילי הצרחות מהקהל.

עוד בכוכב הבא:

"אתה מוציא אותי כאילו אני איזה קוגרית"

הבנות לא לבד, גם לאטדגי היה קשה להתעלם מהיופי של אסיף: "אם הייתי נראה כמוהו היה לי הרבה יותר קל בחיים", הוא צחק. "הדעה הרווחת על הבחור הזה היא מאוד חיובית עוד לפני שהוא פתח את הפה", סיכם אסי. אטדגי אגב לא השתכנע שבאסיף יש יותר מ'פרצוף יפה', והראל החליט לצאת להגנתו: "לבן אדם הזה יש סטאר קוואליטי ואיכויות, יש הרבה אנשים שהם גם יפים ואין להם את זה".

ובינתיים מאחורי הקלעים, הויכוח בין אסי לרותם לא נרגע: "את עוקבת אחריו עם העיניים", האשים אסי והצליח לעצבן את רותם: "די כבר! אתה מוציא אותי כאילו אני איזה קוגרית". 

"הכוכב הבא" חוזרת בעונה שנייה - יום שלישי ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן