#1 מהתמכרות לאופרות סבון ועד התנזרות מוחלטת מטלוויזיה

אורית ביינסאי מכורה לערוץ ויוה. הבחורה חוזרת כל יום מהצבא וצופה בערוץ, ישנה שנת צהריים, מתעוררת ושוב צופה בערוץ, יוצאת עם חברים וכשהיא חוזרת היא שוב צופה בערוץ עד שהיא נרדמת. מעניין מה תגיד על זה שרי נחמיאס שטוענת שהיא לא רואה טלוויזיה בכלל. אף פעם.

ההקדשה של נאוה תהילה ולקר
נאוה ודוד לנצח, שתי נשיקות במצח | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#2 מאבי הפסיכואנליזה פרויד, ועד דוד המלך

אם כבר הזכרנו את שרי - אם היא הייתה יכולה לשבת לכוס קפה עם כל אחד היא כנראה הייתה בוחרת בפרויד ("הוא גאון מטורף"). גם הבחירה של נאוה הייתה מפתיעה: "הייתי רוצה לפגוש את דוד המלך - הוא היה גבר מיוחד, הייתי רוצה שהוא ינגן לי בנבל".

ההקדשה של נדב גדג'
צרחה חזקה = הדבר הכי מרגיע שיש | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#3 מצעקות בקול גדול ועד צנצנת דבש

הדרך של נדב גדג' להירגע לפני הופעות הוא לשחרר צרחה חזקה. מסתבר שזה מרגיע אותו. אביה לעומתו מצאה דרך מתוקה יותר ורועשת פחות כדי להירגע: "אני מפרקת צנצנות של דבש, לפני הופעות חשובות אמא שלי כבר יודעת שהיא צריכה לדאוג לי לארגזים - זה מרגיע ועושה לי נעים בגרון"

>>בואו לשחק במשחק הכוכב ותוכלו לזכות במצלמת GoPro בכל ביצוע! כל הפרטים 

ההקדשה של שרי נחמיאס
גם זמרת וגם ציירת זה 'היפה והאופה' החדש | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#4 מכשרונות חבויים ועד פוביות מוזרות

מסתבר שבתוך שביעיית רבע הגמר יש שלושה ציירים: שרי, סער ואביה. האחרונה אוהבת לצייר בעיקר על קירות בבית ובחדרים של חברים, היא גם טוענת שיש לה כשרון מולד לספרות: "כמה שיותר תסרוקות וצבעים משוגעים". ואם חשבתם שזה מוזר, חכו שתשמעו על הפוביות של נאוה: "מאז שנולדתי יש לי קטע עם תכשיטים אני לא יכולה לגעת בשום תכשיט".

ההקדשה של סער דוידוב
אוהב בעלי חיים | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#5 מצער בעלי חיים ועד מקדונלדס

אם לסער דוידוב היו 24 שעות לעשות מה שבא לו (ובתקציב לא מוגבל) הוא היה מגייס המון אנשים, ציוד ומכוניות, אוסף את כל בעלי החיים שזרוקים ברחוב ודואג להם למקום בחווה שיקומית או בצער בעלי חיים. מצד שני המאכל האהוב עליו הוא מקדונלדס - מעניין אם גם שם הוא משמר את האהבה שלו לחיות ומסתפק במקלוני תירס.

ההקדשה של איקי לוי והראסטה היברו מן
נראה אם תצליחו לנחש מי מהם השור | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#6 משלושה עקרבים ועד שור אחד

כל חברי הראסטה היברו מן גרים בעמק חפר. הצעירים שבחבורה, איתי ווילסון ועמית בן עזרא, הם בני 23 בלבד, ואילו המבוגר ביותר, מוטי יוסף, הוא בן 42 - פער של כמעט 20 שנים. בין כל חברי הנבחרת יש שני בני מזל תאומים, שני עקרבים, שלושה דגים, אחד בן מזל מאזניים ושור אחד.

ההקדשה של אביה שושני
טיפ של אלופים: במקום לעשות ספורט, נשנשו מול בר רפאלי עושה ספורט | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

#7 מהתובנה של נאוה ועד המוטיבציה של אביה

באחד מהרגעים של נאוה בטבע היא הגיעה לתובנה מעניינת: "פתאום הבנתי שאני יכולה להחזיק לעצמי את היד ושאני החברה הכי טובה שלי. מאותו הרגע הקשר שלי עם עצמי מאוד התחזק". גם אביה הגיעה פעם לתובנה מקורית: "במקום להתאמן ולעשות ספורט אני פשוט מסתכלת באינסטגרם על סרטונים של בר רפאלי מתאמנת - זה נותן לי מוטיבציה לאכול במבה מתחת לשמיכה ולהגיד לעצמי שבר רפאלי יש רק אחת".

רוצים לדעת עוד דברים על הנבחרת? בואו להציץ לצ'אט הפרטי שלהם. הורידו עכשיו את אפליקציית Viber, היכנסו לאזור הצ׳אטים הפומביים וחפשו את קבוצת “הכוכב הבא”, והתחילו לעקוב.  

>> להורדת אפליקציית Viber למכשירי אנדרואיד
>> להורדת אפליקציית Viber למכשירי iOS

"הכוכב הבא" - רבע הגמר: יום ראשון ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן