סער דוידוב, בן 27 מחיפה, סוחב איתו סיפור לא פשוט. הוא נולד באוקראינה, עלה ארצה בגיל שלוש, ובגיל 10 מצא את עצמו ברחוב: "ברחתי, לא הייתה לי ברירה אחרת, זה דברים שילד לא צריך לעבור. אני זוכר את הלילה הראשון שלי ברחוב בגיל 10, ישנתי לבד וזה היה קצת מפחיד. בגיל 13, כשכבר חזרתי הביתה, אחותי נפטרה ממנת יתר. זה שבר אותי ושוב נעלמתי", הוא מוסיף.

"עברתי עוד כמה דברים קיצוניים בחיים שלי שעד היום אני קצת סובל מהם אבל ברוך השם אני מחזיק מעמד", הוא מצהיר אבל לא ממהר לשתף בפרטים: "מעדיף לא להיכנס לזה בפורום הזה", אמר לשופט הראל סקעת ששאל אותו למה הוא ברח מהבית. אז מה הוא עושה בכוכב הבא? "אף פעם אף אחד לא ישב והקשיב לי ורצה לראות מה אני שווה, תמיד טרקו לי את הדלת. סוף סוף מקשיבים לי. יש לי מה להגיד".

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

לסער אכן יש מה להגיד. הרבה מה להגיד. מגיל 10, מאז שיצא מהבית בעצם, הוא כותב. באודישן הוא בחר לבצע את השיר שלו "יש בי תקווה", וכאן בעצם התחיל הלחץ שהוביל בסוף לבלאק אאוט על הבמה: "ברגע האחרון החלטתי לשנות אותו והוא די חדש ואני מקווה שאני אצליח לגעת בכם". אז נכון, הוא מראש הגיע לחוץ, אבל כשהמסך ירד הלחץ רק עלה וסער נשבר לאחר שביצע שורות בודדות מהשיר. "אסי יביא לך מים, תתחיל מהתחלה ותנסה להירגע", ביקשה רותם סלע, וסער הקשיב והחליט לנסות שוב.

"אני שואף להגיע לגדולות, אני חושב שמגיע לי"

אמש התראיין סער לתכנית "אנשים" וסיפר שיצא לו לכתוב מעל 15,000 חומרים לאורך חייו, את חלקם הוא אפילו הקליט והפיץ ברשת: "אני כן מוכר בז'אנר שלי ואני שואף להגיע לגדולות", הוא אמר. אז למה בעצם הוא צריך את "הכוכב הבא"? "אני רוצה לגדול ולהצליח, אני רוצה לקבל חשיפה, אני חושב שמגיע לי", אמר.

בכוכב הבא הוא מאוד מקווה לעבור את האודישן, להיכנס לנבחרת ואפילו להגיע לגמר. האם הוא מתכוון לשיר רק שירים שלו? לא בהכרח, אבל חייב להיות מהז'אנר שלו : "אני לא אשיר שיר שהוא לא ראפ, אני לא זמר. זה מה שייחודי בי. אנשים יכולים להתחבר למילים, לסיפור".

האם סער יצליח להירגע ולהרים את המסך?

"הכוכב הבא" - העונה השניה, יום שלישי ב-21:00