"אני מאוד מרוצה מאיך שיצאתי באודישן, אני גאה במה שראיתי", מספרת קארין בן אבי לאחר שצפתה בעצמה, "שומעים שאני מאוד מתרגשת, זה לא הקול שלי, אני באמת מעריכה את השופטים ואת הביקורת שלהם, הם צדקו במאה אחוז". אם השם קארין בן אבי לא מצלצל לכם מוכר, כנראה שאתם מכירים אותה בתור 'זמרת המדרגות'.

בן אבי התפרסמה ברשתות החברתיות בתקופת צוק איתן, כאשר העלתה סרטונים שלה שרה בחדרי מדרגות ("התאהבתי באפקט של הד"), סרטונים שהפכו לויראליים במהרה והעניקו לה את התואר 'זמרת המדרגות'. "קיבלתי מלא לייקים, ומלא אנשים שיתפו את הסרטון. לאט לאט התחלתי להעלות שירים נוספים - הכי חזק בינתיים זה 'נועצת מבט' - ולא מזמן העליתי גם גרסה ל'דרך השלום' ואפילו פאר טסי פרגן ועשה לייק".

נשמע שאת ההכרה הראשונית כבר יש לך, אז למה בעצם היית צריכה את 'הכוכב הבא'?
"האודישן צולם מזמן, לפני שהתפרסמתי, אבל אחרי שהעליתי את הסרטון הראשון. לשיר תמיד היה החלום שלי אבל לא היה לי אומץ. ברגע שראיתי שאנשים אוהבים אותי אמרתי לעצמי 'יאללה, לכוכב הבא'. מבאס שהקול שלי ככה רעד, אבל לא נורא - אני מקבלת פידבקים מדהימים, מלא אנשים שרצו שאני אעבור".

מתחרטת שהלכת?
"ממש לא. זו הייתה חוויה מטורפת ומאוד התחברתי להפקה ולאנשים. אני יותר מאמינה בעצמי עכשיו, מלא אנשים מפרגנים לי. אני מאמינה שהכל לטובה - ועכשיו אני אתקדם בדרך שלי - בלי להיות תלויה בתכנית ריאליטי. אני לא צריכה את הכוכב הבא, אני כוכבת רשת. גם בלי התכנית הגעתי למאות אלפי אנשים בזכות עצמי, וזה לא מובן מאליו".

ומה את חושבת על מה שהראל אמר, שאת לא באמת רוצה להיות זמרת אלא פשוט רוצה להתפרסם?
"האמת שהרגשתי ששמו דגש מוגזם למילה אחת שאמרתי בתמימות. כן, אני מאוד אוהבת ילדים, שירתתי שנתיים בשירות לאומי עם ילדים, אין כזה דבר גננת-זמרת, ומנחה בערוץ הילדים זה הכי קרוב למה שאני רוצה".

עוד בכוכב הבא:

"זמרת המדרגות זה כבר מותג, יש לי מלא חיקויים"

בינתיים בן אבי כבר עם הפנים קדימה לעבר המטרה הבאה: "אני כל הזמן חושבת, יש לי רעיונות, הברקות, אני מנסה לגעת בכל הקהל שלי. אני רוצה שיכירו אותי מעבר למדרגות, שיראו מי זאת קארין", היא אומרת, "כרגע אני ממשיכה עם הסרטונים ברשת, עובדת על סינגל ראשון ועל הקליפ המטורף שילווה אותו, בחדר מדרגות כמובן, וכאמור, מאוד רוצה להיות כוכבת ילדים". 

מה את ממליצה לזמר שרוצה לפרוץ - תכנית ריאליטי או העלאת סרטון?
"קודם כל להתחיל בחדרי מדרגות", היא צוחקת, "זמרת המדרגות זה כבר מותג, יש לי מלא חיקויים, זה טרנד. אבל לא לשכוח שאני הייתי הראשונה", היא מבהירה. "אין לי בעיה עם תכניות ריאליטי, אני חושבת שזו אחלה מקפצה, אבל לא יודעת - אולי ממני התלהבו כי הייתי מקורית. שכל אחד יילך עם האמת שלו".

אתמול, קצת לפני שידור האודישן שלה בכוכב הבא, העלה נוי אלוש תמונה עם קארין, מה שגרם לנו מיד לתהות האם השניים מתכננים לנו הפתעה ויראלית בקרוב. "אני לא יכולה לדבר על זה בשלב הזה", מנסה קארין לשמור על מסתורין, "אני רק יכולה להגיד שהכנו סרטון שהולך לשבור את האינטרנט, זה קשור לפאר טסי וזה לא בחדר מדרגות". מה שנקרא, נשמע שיש למה לצפות.

>> עקבו אחרי קארין בן אבי בפייסבוק
>> עקבו אחרי קארין בן אבי באינסטגרם

הכוכב הבא: האודישנים החדשים ממשיכים, ראשון ושלישי ב-21:00