הנומרולוגיה של תאריך הגמר (17.02.2015) מסתכמת במספר 9 (1+7+2+2+1+5 = 18 = 1+8 = 9) הנחשב לכזה שזקוק לים של ריגושים כדי לגוון את חייו. כלומר, מדובר ביום סוער ומסתער, גועש ורותח, מהיר וכיפי, פורץ וספונטני, נמרץ ותובעני שלוגם בחדווה מגביע-החיים וממצה את הנאותיו עד תום. 

לכן, לא פלא שהכוכבים מבשלים עבורנו תופעה קוסמית נדירה, מוטרפת ומקורית (שמש וירח במזל דלי) המסגירה חיבוק נועז בין הפן הגברי לבין הפן הנשי (צמידות בין הכוכבים מרס וונוס), מה שמעניק לאירוע חושניות לוהטת שלא מהעולם הזה.

מפה אסטרולוגית של ערב הגמר

מפה אסטרולוגית
מפה הכוכבים מתוך אתר Astro.com
 

איקי לוי (מייצג את הלהקה) –  07/06/1979, מזל תאומים
איקי לוי והראסטה היברו מן – "חתיכת שמיים" (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
הלהקה יכול לתת שואו שלא מן העולם הזה | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

הכוכבים המרחפים מעל מפת הלידה שלו מגלים אופטימיות זהירה ודוחקים בו להתמקד אך ורק בהיבטיו המוסיקליים של ליל הגמר, תוך שהוא מתעלם לחלוטין ממשקעי עבר שעלולים לצוץ לפתע. אם זה מה שיעשה, הוא יצליח והלהקה תיתן שואו שלא מן העולם הזה. ניחן במפה אסטרולוגית קלילה וזורמת בעלת נקודת מזל קוסמית המשובצת במזל בתולה, מה שמבטיח, בין היתר, המשך פעילות מוסיקלית התנדבותית לריפוי מצוקות הזולת.

נדב גדג' – 02/11/1998, מזל עקרב
נדב גדג' – "Just The Two Of Us" (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
צריך להתייחס לגמר כאל קרש קפיצה לעתיד | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

הכוכבים מעודדים אותו להתייחס אל ליל הגמר כאל קרש קפיצה לעתיד ולעשות בו את אשר מעריציו מצפים ממנו שיעשה, ולאו דווקא את נטיות ליבו. קיצר, עליו לא להיות מקובע. אם זה מה שיעשה, יצליח. ניחן במפת לידה בעלת נקודת מזל קוסמית המשובצת במזל אריה, מה שרומז על עתיד בימתי מפתיע ודרמטי ביותר.

>> יאללה, תרימו: בגמר "הכוכב הבא" הכח חוזר אליכם - כל הפרטים על ההצבעה

אביה שושני – 16/01/1993, מזל גדי
אביה שושני – "קרב אגרוף" (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
הכוכבים טובים כלפיה בליל הגמר | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

הכוכבים טובים כלפיה בליל הגמר, אך מפצירים בה שלא לקחת את הדברים (את הביצוע) אל מחוזות מוטרפים יתר על המידה או כאלה שקשים לעיכול עבור קהל הצופים. מצד שני ואם כבר החליטה לתת הופעה מוטרפת ושונה, שתעשה את זה עד הסוף בלי למצמץ. כמו שאומרים "אם כבר, אז כבר". אם זה מה שתעשה, תצליח. אביה ניחנה במפת לידה של אמנית ויוצרת (צמידות בין הכוכבים נפטון ומרקורי + ריבוי כוכבים ביסוד המים), מה שמבטיח לה עתיד מוסיקלי ענק.

שרי נחמיאס – 20/11/1997, מזל עקרב
שרי נחמיאס – "Bridge Over Troubled Water" (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
צריכה להתעלם מעצות שלא מסתדרות עם המסתוריות שלה | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

הכוכבים מדרבנים אותה לבצע בליל הגמר את אשר זורם עם הכיף שלה, ולהתעלם מעצות שלא ממש מסתדרות עם המסתוריות הפועמת בעורקיה. אם זה מה שתעשה, תצליח. ניחנה במפת לידה בעלת אופי עסקי (ריבוי כוכבים במזל גדי) ועשויה למצוא את עתידה בפעילות פיננסית שאיכשהו נושקת לשואו-ביזנס שמעבר הים.

אז מי יזכה?
הכוכבים אינם נותנים תשובה ברורה ומוחלטת, אבל ללא ספק המזל הקוסמי נוטה לטובתם של אביה ונדב. עם זאת, אסור לשכוח שגם לשרי והלהקה יש עוצמות וייחודיות שעשויים להטות את הכף. איך אומרים? "הגורל ידוע מראש, והרשות נתונה", כי בסופו של דבר, בגמר, הכח נמצא בידיים שלכם.  

"הכוכב הבא": אירוע הגמר - הערב (שלישי) ב-21:00

עוד בנושא:

 פוטר אלטרנטיבלי