בגיל 16 היא המציאה את התספרות שמלווה אותה עד היום, ומאז היא עסוקה בלשכנע אנשים שהיא התהדרה בגולגול הגבוה הרבה לפני שאיימי ווינהאוס אימצה את הסטייל הזה לחיקה. כשהיא לא מתעסקת באיילנר ("מספיק שחור"?) ובשיער שלה ("זה ברמה של אובססיה"), היא עובדת כמעצבת שמלות כלה וערב. אבל הדבר שהכי תופס את העין במקרה של אוה על-קנרש, זאת הבטן ההריונית שלה.

כבר בדרכה לבמת האודישנים, סקעת התוודה בחולשה שלו לנשים הריוניות ("אחד הדברים שאני הכי אוהב זה למשש בטן של הריון"), ומיד כשאוה עלתה לבמה הוא זכה ללטף את הבטן ההרה פלוס חיבוק מאמא לעתיד. וכמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, הראל לא היה היחיד שנוכחות ההיריון באולפן העסיקה אותו: קרן פלס שרק לא מזמן חוותה בעצמה את התהליך, הציפה את אוה בשאלות סטנדרטיות ("יש לך בחילות?") וגם בכאלה שגרמו לקהל קצת לרחם על נועם טור ("הבעל מפנק אותך? עושה לך מסאז' ברגליים? קונה לך שוקובו בחבילות של שישה?").

עוד בכוכב הבא:

אז למה באמת אוה רוצה את כל הבלאגן והסטרס של התכנית דווקא עכשיו? "לחץ זה טוב מאד, אני בנויה לזה", היא אומרת ומנסה להסביר למה מבחינתה עכשיו זה הטיימינג המושלם: "איזה באסה זה לא להגשים חלום לפני שמגיע ילד ויש לך עבודה של איזה חמש שנים שאת לא יכולה לזוז, למה לא להגשים משהו?".

רגע לפני שהיא עולה על הבמה לבצע שירו של בוב דילן "to make you feel my love", אותו ביצעה אדל, אסי עזר מודה שהוא מפחד מהבחירה האמיצה ("לבנות אסור לשיר אדל באודישנים"), ורותם סלע לעומתו דווקא שומרת על אופטימיות. אז האם אוה תצליח להגשים את החלום ולהרים את המסך? צפו בפרק בראשון הקרוב 21:30.

אדל (צילום: Slaven Vlasic, GettyImages IL)
ומה אדל הייתה חושבת על אוה? | צילום: Slaven Vlasic, GettyImages IL

 >> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

"הכוכב הבא"- האודישנים החדשים גם בראשון 21:30