חמישייה נוספת נחשפה בתכנית האחרונה, והפעם יש גם גלגל הצלה. אז איך היה למתמודדים לפגוש את השופטים בהפתעה וללא כל התראה מראש? "היה לי היום יום משוגע, חטפתי שוק מההפתעה של השופטים", מספרת אביה בהתרגשות. "זה רגע שבא לך בבום", נזכר אסיף, ולירוז מופתעת מהחשאיות של השופטים והמנחים: "כל היום שמרו את זה בסוד מאיתנו".

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

בן, הסולן של Random Dogs, דווקא ציפה שתהיה לו הפתעה באודישן: "אבל לא הייתי בטוח מה תהיה ההפתעה". אושר, הבן לבית משפחת אריכא סיפר שהוא שמח לראות את השופטים בעוד שאביו לא היסס להודות שהמעמד הלחיץ אותו. איקי לוי והראסטה היברו מן אמנם הופתעו מנוכחותם של השופטים, אבל הופתעו יותר מכך שהם קמו לרקוד ולתופף איתם.

עוד בכוכב הבא:

מבחן המסך של להקת Random Dogs (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
"עוד הסחת דעת" | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת
ואיך ההפתעה משפיעה על הביצועים אתם שואלים? "ההתרגשות עולה על כל מה שמתכננים אז קצת מזייפים וטיפה שוכחים את המילים", מודה אביה, בעוד שג'ונתן המתופף האנרגטי קיבל את האתגר בהתרגשות: "כשהדלת נפתחה הייתה עוד הסחת דעת, זה אותו הדבר רק שעכשיו בוחנים אותנו". אסיף לא מתבייש לומר: "הייתי יכול לתת ביצוע יותר טוב, ההתרגשות והמעמד הוציאו אותי מריכוז".

ומה הם היו משנים אם הם היו יודעים שהשופטים יהיו באודישן? "לא הייתי משנה כלום חוץ מלישון עוד כמה שעות", מודה איקי, ואחד מחבריו לראסטות מחזק אותו: "אמרו לנו שהביצוע והבחירה של השיר היו טובים". אז כמה טובים הם היו? כל כך טובים עד כדי שאביה ממש נלחצה: "הם כל כך טובים, אני הייתי אביה שושני. שלום, הלכתי למלצר". 

"הכוכב הבא" - ראשון ושלישי ב-21:00