שלב ה"דו-קרב" הציב אתגר לא פשוט בפני כל המתמודדים שכבר הספיקו להתגבש ולהתקרב, אבל עבור אביה שושני ולירוז בלאס מדובר בקושי של ממש. "יש לנו סיפור חיים די דומה", מספרת אביה בגרון חנוק מדמעות ומוסיפה שהיא רואה את עצמה דרך לירוז: "אני רואה אותה בסיטואציה שאני הייתי בה פעם, רק שהיא עוברת את זה עכשיו ואני כבר השארתי את זה מאחור".

למרות שהן נאלצות להתחרות אחת בשנייה בשלב הקרוב, אביה לא מהססת לגלות אמפטיה אמיתית ופרגון לחברתה לדרך: "העוצמה שלה, של מה שהיא חווה עכשיו ועצם זה שהיא מוכנה לחשוף את זה זה משהו שאני לא עשיתי כשהייתי שם", אומרת אביה רגע אחרי שהיא מציינת שהיא חושבת שלירוז היא לא פחות מזמרת ענקית. 

שתי המתמודדות לא מפחדות להיחשף בפני המצלמה ולספר על המשבר המשפחתי: "הרצון לשלוט בילדים היה קיצוני אצל אבא שלי, הרגשתי שקוצצים לי את הכנפיים בכל פעם שאני מנסה לעוף", משתפת אביה. בעוד הפתיחות סביב הנושא הבשילה אצל אביה אחרי תהליך ארוך מאד ("פעם לא הייתי יכולה אפילו לדבר על זה").

לירוז לעומתה, רואה בשיתוף דרך התמודדות טבעית על אף שמדובר בפצע טרי שטרם הספיק להגליד: "גדלתי עם אבא קצת קשה, כלפי אחים שלי ואמא שלי, לפני כמה חודשים הטחתי בו כל מה שאני חושבת עליו ובאותו היום הוא יצא מהבית". למרות המכנה המשותף והקרבה בין השתיים, הערב הן נאלצות  להתתמודד בשלב ה"דו-קרב", שבסופו רק אחת מהן תזכה להישאר בתכנית.

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

 הכוכב הבא: ראשון ושלישי ב-21:00