הכירו את סער דוידוב
סער דוידוב
סער דוידוב | צילום: רונן אקרמן

הראפר של הנבחרת, חולם לפגוש ולהופיע עם אמינם, אנשים לא יודעים עליו שהוא גם מצייר, מת על מקדונלדס, ואחד הרגעים הכי מביכים שהיו לו בחיים היה כשהוא שכח את המילים במבחן המסך.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של סער

הכירו את שרי נחמיאס
שרי נחמיאס
שרי נחמיאס | צילום: רונן אקרמן

בזמנה הפנוי היא עדיין תלמידת תיכון מן השורה, היא בטוחה שהשיר "Creep" של רדיוהד בכלל נכתב עליה, היא הייתה רוצה לפגוש את פרויד ("הוא גאון מטורף"), ואם לא זמרת היא כנראה הייתה לומדת לצייר.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של שרי

הכירו את אביה שושני
אביה שושני
אביה שושני | צילום: רונן אקרמן

היא ממלצרת באחד מבתי הקפה המגניבים בתל-אביב, מחסלת צנצנות דבש לפני כל הופעה ("זה מרגיע"), טוענת שהשיר "תוכי יוסי" של אריק איינשטיין בכלל נכתב עליה, ואם היא לא הייתה זמרת היא כנראה הייתה ספרית.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של אביה

הכירו את לירוז בלאס
לירוז בלאס
לירוז בלאס | צילום: רונן אקרמן

היא נולדה באילת וגרה שם עד היום, מעריצה את ביונסה וחולמת להופיע איתה על במה אחת, היא לא מצליחה לדמיין חיים בלי מוזיקה, אבל אם ממש תתעקשו היא תודה שאם היא לא הייתה זמרת היא כנראה הייתה רופאה.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של לירוז

הכירו את אורית ביינסאי
אורית ביינסאי
אורית ביינסאי | צילום: רונן אקרמן

היא הייתה רוצה לפגוש את אופרה ווינפרי, היא מעידה על עצמה שהיא רגישה מדי ("קשה לי להיפרד ממתמודדים שעוזבים"), והיא חולמת להופיע עם המלכה האם - ביונסה.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של אורית

הכירו את נאוה תהילה ולקר
נאוה תהילה ולקר
נאוה תהילה ולקר | צילום: רונן אקרמן

יש לה יותר עבודות מזוגות נעליים, היא חולמת להופיע עם מטאליקה והלהקה הסימפונית, האדם שהיא הכי הייתה רוצה לפגוש הוא דוד המלך ("הוא גבר מיוחד והייתי רוצה שהוא ינגן לי בנבל"), ולפי איך שזה נראה היא בכלל הייתה צריכה להופיע ב"וודסטוק".

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של נאוה

הכירו את אסיף זילברמן
אסיף זילברמן
אסיף זילברמן | צילום: רונן אקרמן

הוא כבש את הקהל כבר באודישן הראשון והוגדר כמתמודד החתיך של הנבחרת, חוץ מכישרון שירה מדובר בבחור מאוד ספורטיבי שבזמנו הפנוי משמש כעוזר מאמן בבית הספר לכדורגל של אחיו, הוא חולם להופיע בפארק הירקון, והפנטזיה הכי גדולה שלו היא שהמוזיקה שלו תגיע לכל אוזן בישראל.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של אסיף

הכירו את איקי לוי והראסטה היברו מן
איקי לוי והראסטה היברו מן
איקי לוי והראסטה היברו מן | צילום: רונן אקרמן

הם מופיעים בכל מקום שאליו "ג'ה" שולח אותם (ג'ה הוא אלוהים למי שתהה), הם מופיעים הרבה בהתנדבות, והחלום שלהם הוא להופיע במגדל דויד בירושלים. ונאמר אמן.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של איקי לוי והראסטה היברו מן

הכירו את נדב גדג'
נדב גדג'
נדב גדג' | צילום: רונן אקרמן

הוא נולד בפריז והיום גר בנתניה, שר בפעם הראשונה בבר מצווה של אחיו הגדול, חולם לשבת לכוס קפה עם יהודה לוי והפנטזיה הכי גדולה שלו היא להופיע ועל במה אחת יחד עם USHER. אה, והוא המתמודד הכי צעיר בתחרות.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של נדב

הכירו את יפי ואושר אריכא
יפי ואושר אריכא
יפי ואושר אריכא | צילום: רונן אקרמן

לפני הופעה יפי אוהב לשתות בירה, ואושר דווקא מעדיף להתבודד, אושר אוהב את משה פרץ ויפי שואב השראה מאייל גולן, והדבר היחיד שכן משותף לשניהם - הוא שהם לא מפחדים מאף אחד, גם לא מהשופטים.

>>רוצים לדעת עוד? היכנסו עכשיו לעמוד של יפי ואושר

"הכוכב הבא: - ראשון ושלישי ב-21:00