אחרי עוד יום אודישנים מפרך ועמוס תהפוכות, הלכנו לפגוש את המתמודדים שלנו מאחורי הקלעים כדי לשמוע ממקור ראשון איך מרגישים בשניות הראשונות מול המסך הגדול וכמה חזק פועם הלב לפני שמוקי פותח את הפה. אוה, המתמודדת ההריונית שביצעה באומץ רב קאבר לשיר של אדל (בוב דילן במקור) והשאירה את האולפן כולו פעור פה, התרגשה לגלות לא רק שהיא ההריונות הראשונה שמצליחה להתקבל אל "הכוכב הבא", היא גם זאת שהצליחה לשבור את שיא ההצבעות כשהעלתה את המסך עם לא פחות מ-97%.  על השאלה המתבקשת, האם היא לא חוששת לעבור את מסע הלחץ הזה כשהיא בחודש החמישי להריון, היא אומרת: דווקא מגניב". אנחנו משוכנעים שעם כזאת גישה אופטימית מצפים לאוה עוד הרבה רגעים מגניבים.

האודישן של אוה ההריונית (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
"יהיה מגניב" | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

דוד, המתמודד שהגיע לארץ לפני שנתיים וחצי מדנמרק (אחרי טיול של שמונה שנים ברחבי העולם), גרף מחיאות כפיים סוערות מנשות הקהל עוד לפני שפצח בשירה. רותם סלע הגדירה אותו כ"סטאר" ואפילו ציינה שהיא שוקלת נישואים פתוחים בגללו, אטדגי הודה שהיה רוצה להיות שכן שלו רק כדי לסיים איתו כל יום עבודה בג'אמינג ויין, קרן השוותה אותו לנעם טור (!) ואפילו מוקי הכריז עליו כמי שיש לו "את כל החבילה". אפילו הביקורת שספג מסקעת: "זה עדיין בגזרת האנשים שמנגנים על גיטרה", לא מנעה ממנו לקחת את כל העניין בקוליות של רוק סטאר אמיתי.

כשפגשנו אותו מאחורי הקלעים הוא סיפר שגם באודישן הוא בעיקר עשה חיים: "זה היה כיף". ואם כבר אנחנו מתעסקים בפשטות הכובשת שלו, אז זה המקום לספר שגם את השיר שלו, בחר דוד מבלי לעשות עניין: "נעים לי לנגן את השיר, קל לי לנגן את השיר אז לפעם הראשונה שלי בטלויזיה למה לעשות בלאגן".

 >> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

לא רק ביצועי שירים גרמו לחילוקי דעות סביב שולחן השופטים, המתמודד יונתן שהגיע לתכנית מישיבה דתית כדי לשיר, מצא את עצמו במרכזו של דיון סוער על הדרת נשים, מסורת ואידיאולוגיה. אבל מה שהדהים יותר מהכל היה התעוזה של אמא שלו להתפרץ לבמה ולבקש מהשופטים להתרכז בשיר של הבן שלה ולא בשום דבר אחר. השופטים עשו כרצונה והצטרפו לקהל שלם שפירגן לה במחיאות כפיים וקריאות עידוד. 

יונתן שעבר ברגע האחרון תודות להצבעה המכריעה של סקעת, התוודה שלמרות המתח והמעמד המלחיץ, הוא דווקא הצליח למצוא נחת "למרות ההופעה מול הרבה אנשים, בעיגול הקטן שם מצאתי שלווה". אז מה הוא חושב על זה שאמא שלו התפרצה לבמה וצעקה על השופטים? "אני עד עכשיו לא יודע מה היא אמרה להם". ומה הוא חושב שיקרה עם עניין הנשים בהמשך דרכו המוזיקלית? "אשיר מול נשים במסגרת התכנית אבל בעקרון אני לא יופיע עם נשים".

האודישן של יונתן בלנק (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
"לא אשיר עם נשים" | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

גם את הממודדת פרקט פגשנו מאחורי הקלעים לפני שזהותה האמיתית נחשפה. פרקט הספיקה להביע צער עמוק על החלטת השופטים שפסקו בפה אחד לא להעביר אותה: "התאכזבתי מזה שאסף אטדגי אמר שאני מתאימה למחזות זמר, זאת מי שאני גם אם אני מעט תיאטרלית".

 

האודישן של פרקט אזולאי  (תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת)
מתוך "הכוכב הבא" | תמונת AVI: מתוך הכוכב הבא, שידורי קשת

צילום וידאו: שי גרנות | עריכת וידאו: רונה ליר ברזילי

"הכוכב הבא", האודישנים החדשים ממשיכים הערב ב-21:00

גם בפרק הבאתוכלו לשחק במשחק האודישנים ואולי תזכו ב-iPhone 6

>> להורדת אפליקציית mako למכשירי אנדרואיד
>> להורדת אפליקציית mako למכשירי iOS