נתחיל בקשרים מהמאה הקודמת, כשמוקי עוד היה בשבק ס', אסי עזר היה מאוהב בו והיה תלוי לו פוסטר של הלהקה בחדר. החלום של אסי התגשם כאשר הוא ומוקי התנשקו בצילומי האודישנים ואסי הצהיר בהתרגשות: "מגיל 14 חלמתי להתנשק עם מוקי". פילוני, שהיה גם הוא חבר בלהקה, הפיק את האלבום האחרון של קרן פלס.

שבק ס שוני (צילום: ענבל צח)
אימפריה | צילום: ענבל צח
וזה לא הקשר היחיד בין מוקי לקרן – ב2006, השתתפו השניים במחזמר "הלהקה" בו השתתף גם אדיר מילר. אותו אחד שיצר את "רמזור" וביקש מקרן שתכתוב לו את שיר הנושא לסדרה, אך היא סירבה. או כמו שהיא אומרת: "יצאתי סתומה". מי שכן שיתף פעולה הוא לא אחר מאשר מוקי, שכתב את שיר הנושא של הסדרה: "אני לא רוצה להתבגר".

אגב לא רוצה להתבגר, הראל סקעת גילם פעם את "פיטר פן" בהצגת ילדים, סתם שתדעו. אותו הראל סקעת, שבגיל 6 זכה במקום הראשון בפסטיבל "שירי הילדים", אותו פסטיבל שהתחדש בשנים האחרונות וב-2008 השתתפו בו מוקי וקרן פלס, שגם זכתה במקום הראשון. אבל אל דאגה, מוקי לא נטר לה טינה על כך וכמה שנים לאחר מכן הם שיתפו פעולה והקליטו יחד את השיר "הנה עיר" שהפך לשיר הנושא של סדרת הטלוויזיה "TLV  עושים את תל אביב".

 

אם כבר טלוויזיה, קרן פלס הייתה מורה ב"בית הספר למוזיקה", הראל סקעת התארח בעונה הראשונה של בית ספר למוזיקה כששי המבר שרה את השיר שלו "ואת". קרן פלס כתבה את השיר. אגב, בעונה השנייה של בית ספר למוזיקה, היא הייתה המורה של עילי אבידני. עילי אבידני הוא בן דוד של רינת כהן, פיינליסטית של העונה הראשונה. רינת כהן שרה בתכנית את "ניצחת איתי הכל" של עמיר בניון. מי עבד עם בניון על האלבום? אסף אטדגי.

ובחזרה לעילי אבידני. הראל סקעת הזמין אותו פעם לשיר איתו בהופעה. בין היתר הם שרו את "הנני כאן". שזו כמובן לא הפעם הראשונה שסקעת שר את השיר הזה... הוא גם ביצע אותו בגמר כוכב נולד. הוא הגיע למקום השני. הזוכה באותה עונה היה הראל מויאל, ומי שניהל את מויאל היה אסף אטדגי.

קרן פלס (צילום: מתוך הפייסבוק של קרן פלס)
קפצנו לאפריקה, תכף נשוב | צילום: מתוך הפייסבוק של קרן פלס

רגע לפני שהעונה של "הכוכב הבא" מתחילה, ארזה פלס את טור ויחד הם נסעו לחופשה באפריקה. רותם סלע שיחקה פעם בסדרה "אבודים באפריקה". היא גם שיחקה ב"להיות איתה". אסי עזר כתב את "להיות איתה". זו לא הפעם הראשונה שהוא וסלע עבדו יחד. השניים היו גם כתבי שטח של גיא פינס.

וזה ממש לא נגמר, אסף אטדגי הוא גם המנהל של עומר אדם. עומר אדם השתתף בעונה השלישית של תכנית הראיונות "סמולטוק". גם קרן פלס השתתפה באותה עונה. לקרן הייתה תכנית ראיונות משלה בערוץ 24. גם לאסי הייתה תכנית ב-24 – "מה ש'תה שומע". אסי הוא גם המנחה של "האח הגדול", יחד עם ארז טל כמובן. גם לקרן הייתה תכנית עם ארז טל, ברדיו. ציפורי אלף לילה ולילה קראו לה. מוקי גם לקח חלק בתכנית רדיו לילית ברדיו תל אביב. לאסי יש תכנית בוקר ברדיו תל אביב. הראל סקעת התארח פעם בתכנית שלו. אה כן, ופעם גם הייתה ביניהם אפיזודה רומנטית קצרה.

עריכת וידאו: יעל אלפנבאום | קריינות: ירון רוולסצ'י

"הכוכב הבא" - העונה השניה, יום שלישי ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן