העונה השנייה של "הכוכב הבא" מתקרבת בצעדי ענק, ורגע לפני שזה קורה החלטנו לפנק אתכם באודישן לפני כולם. "את המתמודד הבא אני רוצה להזמין לבמה", התעקשה רותם סלע שמרוב התלהבות שכחה שהיא עדיין עם טרנינג. השופטים לא לגמרי הבינו את הקשר בין השניים, אבל רותם מיהרה להסביר: "הסתובבתי ביום שישי בדיזנגוף סנטר ופתאום שמעתי מישהו שר על המדרכה, כל כך התרגשתי וביקשתי ממנו לבוא לעשות אודישן בכוכב הבא". אנחנו עוד לא פגשנו בחור שסירב לרותם סלע, ועמיחי לא התכוון להיות הראשון.

עוד בכוכב הבא:

כן, כשלעמיחי יוסף בן אברהם יש זמן פנוי הוא לוקח את הגיטרה, יוצא לרחוב, מתיישב בפינת רוטשילד-שינקין או בדיזנגוף סנטר, ומנגן. "למה בעצם אתה עושה את זה, בשביל החוויה או בשביל להתפרנס?", תהה מוקי, ועמיחי מיד הסביר את האפקט המטורף שיש לזה: "כשמישהו שם לך כסף הוא כאילו אומר לך 'אהבתי'". "זה עדיף מלייק", צחק מוקי.

הגרסה של אסף אטדגי לפרשת מרגול (תמונת AVI: מתוך אנשים, שידורי קשת)
"הייתי מנגן בוב דילן ברחובות אירופה, ככה התפרנסתי" | תמונת AVI: מתוך אנשים, שידורי קשת

עמיחי בחר לשיר את "חיים פשוטים" של עידן רייכל ואביב גפן (מתוך האלבום "רבע לשש" של הפרוייקט של עידן רייכל), והתחיל להתארגן על הבמה, על הריצפה כמובן, כמו שהוא רגיל. בינתיים, שיתף אטדגי את מוקי שגם הוא התנסה פה בהופעות רחוב: "כשאני התחתנתי עם הדנית, אנחנו טיילנו באירופה, היא הייתה ציירת ברחוב ואני הייתי מנגן בגיטרה ועם מפוחית שירים של בוב דילן וככה התפרנסנו", הוא סיפר, "לפעמים יש משהו בזה שלא משנה מה תעשה אחר כך אי אפשר להגיע לשיאים האלה".

האם עמיחי יצליח להגיע לעוצמות שאטדגי מדבר עליהן ולהרים את המסך? 

"הכוכב הבא" חוזרת בעונה שנייה - יום שלישי הבא (09/12) ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן