רגע לפני שמסך יעלה הערב על העונה השנייה של "הכוכב הבא", הגיעו הבוקר שניים מהמתמודדים, שרי נחמיאס ואלישע שמואל, אל אולפן "הבוקר של קשת" כדי לשתף מעט על התהליך שעברו, וההתרגשות לפני ששעון החול יצביע על 21:00 והם יגיעו, יחד עם קולם, אל אוזניהם של המוני ישראלים.

אלישע, שידוע יותר בכינויו "שאולי המקורי", שיתף אותנו לפני הכל בעיסוקיו מעבר ליכולותיו המוזיקליות: "למחייתי אני עובד של עיריית רמת גן, כבר כ-25 שנה, אבל עמוק בפנים חלומי הגדול הוא להיות זמר מפורסם. אגב, בקרוב יוצא אלבום הבכורה שלי שיכיל שירים מקוריים וגם דואט מיוחד עם הגדול מכולם, שימי תבורי".

שרי נחמיאס ואלישע שמואל לקראת "הכוכב הבא" (תמונת AVI: מתוך הבוקר של קשת, שידורי קשת)
בקרוב: דואט עם שימי תבורי | תמונת AVI: מתוך הבוקר של קשת, שידורי קשת
אגב תבורי, מתברר שלזמיר המוכר יש חלק לא מבוטל בחלומו של אלישע להפוך לזמיר מקצועי: "הסיפור של עם שימי הוא באמת מרגש", מספר אלישע בעיניים בורקות, "כנער בן 13 שמעתי לראשונה את שירו 'אין לי אהבה' והוא חדר אליי עמוק, כל כך עמוק שהזדהיתי עם כל מילה ורציתי להיות כמוהו – הגעתי לכל הופעה שלו ואספתי חומרים לגביו. היו הופעות אליהן לא הכניסו אותי כי הייתי צעיר מדי, אבל דאגתי לחכות לו בפתח האולם, ביקשתי ממנו שיכניס אותי והוא היה מספר להם שאני בן משפחה שלו", נזכר אלישע בחיוך.

מתמודדת נוספת שהגיעה הבוקר לאולפן היא שרי נחמיאס בת ה-17, תלמידה ביומיום וכותבת שירים בלילה: "אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי, ובשנים האחרונות זה הפך לרציני יותר", מספרת נחמיאס, "יש לי להקה ואני כותבת לבד. קרה לי משהו מאוד מרגש עם ההגעה לכוכב הבא - זה משהו שחלמתי עליו שנים רבות. צפיתי בתכנית מאז שאני קטנה ולעסוק במוזיקה זה משהו שאני רוצה לעשות בחיים האלה, אני בעיקר רוצה להביא את עצמי".     

"הכוכב הבא" - הערב ב-21:00

עוד בכוכב הבא:

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן