אחרי שזכתה לכינוי אלמוג "מסרק" נשאווי (מודים, היא הרוויחה אותו ביושר), הגיעה המתמודדת המטופחת להתייעץ עם השופטים על בחירת השיר לשלב ה"דו-קרב": בהתחלה היא עוררה מחדש את השד העדתי בין השופטים (אטדגי: "אני בעד למזרח שירים של האליטה השלטת"), והשיא הגיע כשחשבה שמשמיעים לה שיר באנגלית (כמו שהבנתם מהכותרת, לועזית לא הייתה שם). באיזה שיר היא תבחר לבסוף לקרב הגדול? בחירתה של נשאווי

ברגעי המתח בשלב "שופטים מקרוב", אלמוג נשאווי הוציאה מסרק והתחילה לסדר את עצמה מול המראה, מה שמיד הוסיף לה שם אמצעי: "מסרק". והנה היא מגיעה שוב, חמושה באותו מסרק, ומנסה לבחור שיר יחד עם השופטים לשלב ה״דו-קרב״ הבא עלינו לטובה: הראל הציע את השיר ״דמעות״ של אייל גולן והלך על הז׳אנר הבטוח עבורה, בעוד שמוקי הציע את השיר ״לתת ולקחת״ של שלמה ארצי ודוד טסה, שהלחיץ אותה: ״אבל אני לא יכולה לסלסל בשיר הזה״.

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן

מי שהפתיע בבחירתו היה אטדגי שהציע את השיר ״על כפיו יביא״ של רבקה זוהר וגרם לתהיות רבות מצד השופטים ומצד אלמוג עצמה. אבל אל דאגה, יש לו הסבר: ״אני אוהב לקחת שירים ישראלים של פעם, מעצבנים, של התרבות השלטת ולמזרח אותם. אני קורא לזה מחאה״, ואם חשבתם שזה ריגש מישהו, תחשבו שוב, כי התגובה של הראל לטיעון של אטדגי סיכמה את הכל במילה אחת: ״יאללה!״. ואז הגיע תורה של קרן, שבחרה את ״זמר אהבה לים״ של אריק איינשטיין וקיבלה מאלמוג את התגובה המפתיעה הבאה: ״מה פתאום, אני בחיים לא יכולה לשיר באנגלית״, למרות שאם למישהו עדיין יש ספק - מדובר בשיר עברי לחלוטין, כאמור – אריק איינשטיין. 

וזה עוד לא הכל, בזמן שמוקי ניסה להסביר לאטדגי את דעתו הנחרצת באשר לסוגיית העדות בארץ, קרן, אלמוג והראל ישבו מחובקים על הספה וצחקו: ״הם מדברים על שטויות בזמן שאנחנו מדברים על דברים חשובים״, צחק הראל. וכדי להלהיט את האווירה עוד קצת, קרן לקחה את המסרק של אלמוג וסיכמה את היחסים הבין-עדתיים במשפט אחד: ״דיברו אצלי יידיש בבית ועכשיו אני מסרקת תימני״. אז מכל ויכוחי העדות, המסרקים, השפות והסלסולים, מה תהיה הבחירה של אלמוג לשלב ה״דו-קרב״ ביום ראשון הקרוב?

 הכוכב הבא: ראשון ושלישי ב-21:00