סער דוידוב ואורית ביינסאי, שני חברי הנבחרת שהודחו בשלב חצי הגמר מהתכנית "הכוכב הבא", אמנם לא יזכו לעמוד מחר בערב על במת הגמר הגדול, אבל נראה שהאכזבה שלהם לא גדולה כמו שהייתם מצפים. ראסטי שהגיע לאולפן מלווה באלבום החדש שלו "יש בי תקווה", אותו הוא עתיד להשיק ביום חמישי הקרוב (19.2), מסביר למה הוא לא מתרגש מהעובדה שלא הצליח להגיע לגמר: "בכלל לא רציתי להגיע לאירוויזיון, אני לא דנה אינטרנשיונל. קיבלתי את הדלת שרציתי והופתעתי שהצלחתי ככה". גם אורית שאמנם לא מסתירה לרגע את האכזבה שלה, מציינת באופטימיות: "אחרי הכל התכנית פתחה לי דלתות, זה מלא פרסום וחוץ מזה זה היה כיף גדול".  

אורית אולי לא הגיעה לאולפן עם אלבום מוכן בשלוף, אבל מה שהיא כן הביאה איתה זה חיוך גדול שלא ירד לה מהפנים. האווירה המשמחת והחיוך של אורית גרמו אפילו לקותי לתהות איך ייתכן שלאורך העונה היא קיבלה באופן קבוע ביקורת על כך שהיא לא מחויכת מספיק. גם בעניין הזה, אורית סיפקה לו תשובה כנה והגיונית: "הייתי שם הרבה יותר בלחץ, זאת תחרות אחרי הכל".

>> יאללה, תרימו: בגמר "הכוכב הבא" הכח חוזר אליכם - כל הפרטים על ההצבעה

שאלנו את ראסטי ואורית מי לדעתם יהיה הזוכה הגדול של העונה? בעוד אורית חילקה את התשובה שלה למי היא הייתה רוצה שיזכה ("איקי לוי והראסטה היברו מן") ומי היא חושבת שיזכה ("לא יודעת"), לסער דווקא היתה תשובה חד משמעית: "במקום הרביעי הראסטה היברו מן, במקום השלישי שרי נחמיאס, במקום שני נדב גדג' ובמקום הראשון אביה שושני". גם על השאלה למה הם עצמם לא הגיעו לגמר, לסער היתה תשובה ברורה: "זה הכל בגלל אטדגי, הוא אמר מההתחלה שהוא לא אוהב ראפ".

"הכוכב הבא": אירוע הגמר - יום שלישי (17/02) ב-21:00