הערב ב-21:00 "הכוכב הבא" חוזרת בעונה חדשה עם מתמודדים חדשים אודישנים דרמטיים וגם תוספות לשולחן השופטים. אסף אטדגי, המצטרף הטרי לצוות השופטים, התראיין הבוקר בתכנית "הבוקר של קשת", והודה שהוא מאוד מתרגש לקראת עליית התכנית.

אחרי כל כך הרבה שנים בתעשייה, אתה עוד יכול להתרגש?
"זה קורה לי מעט וכשזה קורה לי זה באמת קורה. ואתה לא יכול לעבוד על הקהל, זה לא משחק. עלו כמה זמרים שבאמת עשו את זה, כל אחד בצורה אחרת. הייתה זמרת שכששמעתי אותה היה לי ברור שזה משהו אחר, והיה זמר עם גיטרה ומפוחית שהחזיר אותי לגיל 22. כן, קשה לרגש אותי אבל זה קורה".

מה אתה מחפש אצל מתמודד שמגיע לאודישן, מה הוא צריך לעשות כדי לקבל את הקול שלך?
"אני מחפש אנשים שבשניה שהם עולים על הבמה אתה מבין שיש שם משהו. בשניה שהם פותחים את הפה אתה לא שומע שום דבר אחר. אני מחפש את הרגש. מצד אחד אני יכול להתאהב בזמר או זמרת שהוא היכ מיינסטרימי שיש ומצד שני אני יכול להתלהב מהאינדי, מישהי שכותבת ויוצרת ומביאה משהו קטן".

עוד בכוכב הבא:

אבל אם יש משהו שכרגע הכי מעניין בשולחן השופטים בהקשר של אטדגי, זה המריבות שלו ושל מוקי: "אני בכלל לא קורא לזה ריבים, אלא וויכוחים מקצועיים", הוא מחדד, "אנחנו לא מסכימים על הרבה דברים אבל שנינו מוזיקאיים, כל אחד יש לו את האג'נדה שלו ואת הז'אנר שלו וכל אחד בא להילחם על שלו". 

"באופן כללי מדובר בשולחן מאוד דעתן, שנלחם על הזרמים או על המתמודדים שהוא אוהב. אצלנו לא שומעים 'אתה חמוד', או 'אתה מתוק', אצלנו מקבלים את האמת בפנים. אם מישהו הגיע לתכנית הוא ביקש את דעתנו והוא יקבל אותה כמו שהיא". 

לפעמים אתה אומר דברים כאלה גם לעומר אדם?
"אחרי כל כך הרבה שנים של עבודה משותפת, אני ועומר מבינים אחד את השני גם בלי לדבר. כן, בהתחלה הייתה הדרכה מאוד גדולה, עד רמת איך להחזיק מיקרופון ביד, אבל עומר הוא אחד הזמרים הטובים והמבטיחים, הוא כבר חמש שנים בתעשייה ועוד לא התחיל את הדרך שלו".

"הכוכב הבא" - הערב ב-21:00

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן