גיל: 30

מאיפה בארץ? בית שאן

תאריך לידה: 14/09/1993

מצב זוגי/משפחתי: נשוי+2

מתי הייתה הפעם הראשונה ששרת? בגיל צעיר מאוד. אבא שלי היה תקליטן, הייתה לו להקת חתונות, וככה גיליתי שאני רוצה לשיר. שרתי גם בבית הספר ובהמשך ב"אייל גולן קורא לך". היום אני עובד בזה, מתעסק באירועים ובמוזיקה.

מתי הייתה הפעם הראשונה שעלית על במה? הבמה הגדולה הראשונה שהופעתי בה הייתה ב"אייל גולן קורא לך". אני זוכר שלקח לי כמה חודשים להבין איפה אני נמצא בכלל. צפיתי קצת בתוכנית לאחרונה, זה לא אותו בן אדם. כאילו לא קשור אליי. הייתי ילד, לא הצלחתי להיפתח עונה שלמה. עכשיו זה קצת שונה. החיים מביאים ווייב אחר.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט? שלמה ארצי. הכי ישראלי בעיניי.

איזה טקס או הרגל יש לך לפני הופעה? תפילה פנימית עם עצמי. אני לוקח ברייק ואז נכנס לתוך הלופ הזה. אומר "שמע ישראל", תמיד.

מה הרגע הכי מביך שקרה לך על הבמה? שרתי בחופה ולמיקרופון האלחוטי נכנסו דיבורים מהאולם השני. היה בלגן אחד גדול, החתן רצה להרוג אותי.

מי השפיע עליך מבחינה מוזיקלית? אני לא מושפע ממישהו ספציפי, ניזון מהרבה סגנונות מוזיקה, בין אם זה רוק או מוזיקה מזרחית.

איזו מוזיקה אתה הכי אוהב? אני שומע הכל, בעיקר מוזיקה ישראלית: מזוהר ארגוב ואייל גולן ועד שלמה ארצי, אביתר בנאי ויוני בלוך.

פייבוריטים מעונות קודמות? נטע. היא הייתה מיוחדת מאוד.

מה למדת על עצמך במהלך האודישנים לתוכנית? למדתי שאני יודע להגיע לאנשים דרך הקול שלי, יותר ממה שחשבתי. אני יודע לפתוח את הרגש לאחרים. זה כמו טיפול פסיכולוגי, רק טיפול מוזיקלי. זה עובד וזה מוציא לאנשים רגשות שאולי היו כלואים בתוכם.

איזו ביקורת מהשופטים אתה לוקח להמשך? להמשיך להיות אני ולשיר את מה שאני אוהב, מה שאני טוב בו.

מי המתמודד/ת בנבחרת שהכי קרוב/ה אליך? התחברתי להמון, אבל במיוחד ליהודה, עידו ואוראל, שמרגיש כמו אח קטן.

מי האדם הכי קרוב אליך בעולם? אשתי ובנותיי.

איזה שופט אתה הכי רוצה שיאהב אותך? שירי מימון ואסף אמדורסקי. אסף מוזיקאי טוב, יודע מה הוא אומר. זה מחמיא.

מאיזה שופט אתה הכי חושש? אסף אמדורסקי.

מה הפרט הכי מפתיע שלא יודעים עליך? יודעים עליי הכל, אני הכי חשוף שיש.

מה עוזר לך לעבור את הימים הקשים האלה? מה מרגיע או מחזק אותך בתקופה הזו? המצב מאוד רגיש, לא תמיד אנחנו יודעים אם מה שאנחנו עושים מתאים או לא מתאים, אבל יש דברים שמחים שאנחנו עושים שדווקא מרימים לאנשים הכי עצובים שיש. אני קורא בטיקטוק ובאינסטגרם תגובות מאנשים מהעוטף, גם כאלה שפגש אותם השכול, שרוצים שיהיה להם קצת אוויר, שרוצים קצת את השקט הזה.

אתה מצליח לדמיין את עצמך על במת האירוויזיון? מאוד מצליח לדמיין. אני רוצה שהשנה נביא את עצמנו לאירוויזיון, משהו ישראלי הארדקור, בשפה העברית. זה החלום.

מהו שיר האירוויזיון הכי אהוב עליך בכל הזמנים? "השקט שנשאר" של שירי מימון. זה אחד השירים הכי יפים שהיו באירוויזיון לטעמי.