גיל: 24

מאיפה בארץ? כפר סבא

תאריך לידה: 30/10/1999

מצב זוגי/משפחתי: בזוגיות

מתי הייתה הפעם הראשונה ששרת? באזור גיל 14. זה היה לפאן, לא משהו מקצועי, והתגלגל בגיל קצת יותר מבוגר.

מתי הייתה הפעם הראשונה שעלית על במה? בגיל 19. בדיוק נכנסתי לעולם המוזיקה קצת יותר, ניגנתי על גיטרה, הרגשתי שאני רוצה לעשות את זה. הייתי בצבא, הופעתי מול 300 איש, זה היה הזוי לגמרי. זה היה מפחיד, הרגיש נורא, אבל צלחתי את זה.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט? ג'ון מאייר, הוא סוג של האיידול שלי, או שהייתי הולך על פרינס, אם היה חי.

איזה טקס או הרגל יש לך לפני הופעה? כל פעם לפני שאני עולה להופיע, אני מדבר קצת אל אבא שלי ומבקש שיעזור לי. איכשהו זה עובד.

מה הרגע הכי מביך שקרה לך על הבמה? באחת הפעמים הראשונות שהופעתי, הופעתי בבמה פתוחה. עליתי לבמה עם גיטרה, באתי להתיישב על כיסא בר והכיסא נפל. נפלתי על הרצפה. זה היה מביך בהתחלה, אבל הייתי מה זה קליל. נזכרתי במוזיקאי שאני מאוד מעריך שסיפר לי על פדיחה שקרתה לו במילה הראשונה שהוציא בשיר בהופעה. נתתי לרגע הזה לעבור, לא התרגשתי יותר מדי.

מי השפיע עליך מבחינה מוזיקלית? ג'ון מאייר וברונו מייג'ור. לא הרבה מכירים אותו פה בארץ - הוא אומן בריטי ששר ג'אז, פופ ו-R&B. הוא השפיע עליי מאוד מבחינת כתיבה, אני מאוד מתחבר אליה.

איזו מוזיקה אתה הכי אוהב? אני מאוד נהנה מחיבור שבין ג'אז לבלוז וגם מרוק, רוק רך יחסית.

פייבוריטים מעונות קודמות? תמיר גרינברג. מרגיש לי שהוא פתח דלת. לא ראיתי עוד כמוהו בתוכנית הזאת.

מה למדת על עצמך במהלך האודישנים לתוכנית? שלא הכל כזה מלחיץ. אני נוטה לחשוב יותר מדי על דברים, אבל בכל פעם שהגעתי לאודישן השתחררתי פתאום והכל עבר חלק. גם אם לא הלך מושלם כמו שחשבתי, לא נורא. למדתי שכשאנשים מסתכלים עליך הם רואים את מה שבאמת חשוב, לאו דווקא על הדברים שלך נראים הכי חשובים.

איזו ביקורת מהשופטים אתה לוקח להמשך? הביקורת העיקרית שקיבלתי הייתה מאסף אמדורסקי, על זה שבביצוע היה חסר לי שפיץ. זו הביקורת שאנסה לשים עליה יותר דגש.

מי המתמודד/ת בנבחרת שהכי קרוב/ה אליך? יש אחלה דינמיקה בין כולם. אם אני חייב לבחור, אז אוראל רביד. תמיד רציתי שיהיה לי אח קטן. כשאני פוגש חבר'ה שצעירים ממני ומרגיש שיש לנו מכנים משותפים, נוצר חיבור.

מי האדם הכי קרוב אליך בעולם? אמא שלי, חד משמעית. אני מבלה איתה לא מעט זמן.

איזה שופט אתה הכי רוצה שיאהב אותך? הכי חשוב לי להרשים את קרן פלס ואת אמדורסקי, שהצד היוצר אצלם מאוד חזק. בתוכנית אולי אגע פחות ביצירה מקורית, אבל גם דרך קאברים אפשר להרגיש את היצירה המקורית.

מאיזה שופט אתה הכי חושש? גם מפלס ואמדורסקי, בגלל שיש להם את הביקורת הכי נוקשה מהבחינה הזאת.

מה הפרט הכי מפתיע שלא יודעים עליך? שעם כל הדברים שאני עושה, וגם כשיש עומס, אני חייב להתאמן לפחות ארבע פעמים בשבוע. זה משהו שאני עושה מגיל צעיר. אם אני פתאום נופל בזה, אני מרגיש את זה על הכל.

מה עוזר לך לעבור את הימים הקשים האלה? מה מרגיע או מחזק אותך בתקופה הזו? ההתעסקות במוזיקה. אני סטודנט ברימון ומקיף את עצמי באנשים שהם מוזיקאים ומתעסקים במוזיקה. מה שעוזר לי זו השגרה המוזיקלית, בתוך חוסר השגרה.

אתה מצליח לדמיין את עצמך על במת האירוויזיון? זה ממש מפתיע אותי, אבל כן. היה לי קצת יותר קשה לדמיין את זה בהתחלה, אבל אחרי שעשיתי את האודישן הראשון - פתאום כן. במידה וזה יקרה, זה פשוט מרגיש נכון.

מהו שיר האירוויזיון הכי אהוב עליך בכל הזמנים? אהבתי ממש את "Toy". הרגשתי את נטע, את החיבור בין הפופ לבין היוצרת שהיא. החיבור הזה יצר שיר שהוא מעבר. הרגיש לי שבגלל זה זכתה.