גיל: 27

מאיפה בארץ? קרית גת

תאריך לידה: 13/01/1997

מצב זוגי/משפחתי: נשואה+1

מתי הייתה הפעם הראשונה ששרת? מגיל מאוד צעיר, קשה לשים בדיוק את האצבע. הפעם הראשונה שהרגשתי שהתאהבתי במוזיקה הייתה בגיל שש או שבע, כשאבא בישל לשבת ושם שירים בטייפ. היה שיר אחד שממש תפס אותי בזכות המנגינה וההרמוניה, שמו "אחת שאלתי מאת ה' אותה אבקש". ניגנתי את השיר הזה שוב ושוב. התחלתי לשיר עם הזמר וזה מילא אותי כל כך, כמו תחושת שובע כזו.

מתי הייתה הפעם הראשונה שעלית על במה? הייתי במקהלה כבר מהיסודי, זה היה השיעור האהוב עליי. הופעת סולו של ממש, רק בשנות התיכון. הייתי בבית ספר לאומנויות, כך שהיו לי גם רסיטלים וגם מופעים משותפים עם שאר המגמות.

עם איזה זמר/ת היית רוצה לבצע דואט? הייתי שמחה לעשות דואט עם שירי מימון, ואם אני קצת מרחיקה לכת אז גם עם מריה קארי. מי יודע, לפעמים חלומות מתגשמים.

איזה טקס או הרגל יש לך לפני הופעה? אני משתדלת להזכיר לעצמי למה אני עושה את זה למרות כל הרעש שמסביב וקוראת פרק תהילים.

מה הרגע הכי מביך שקרה לך על הבמה? כשנפל לי הכיסוי ראש.

מי השפיע עלייך מבחינה מוזיקלית? קשה לי לשים את האצבע על זמרים מסוימים. לאורך השנים שמעתי מגוון רחב של סגנונות. כשיש לי קליק עם שיר אני שומעת אותו בלופים, אבל זה לא אומר שאלך לשמוע את כל האלבום של אותו זמר.

איזו מוזיקה את הכי אוהבת? אני מאוד מתחברת ל-R&B ולגוספל.

פייבוריטים מעונות קודמות? מאוד אהבתי את תמיר גרינברג, אור עמרמי ברוקמן, רביב כנר ויש עוד הרבה.

מה למדת על עצמך במהלך האודישנים לתוכנית? למדתי שאני צריכה להיות נאמנה לעצמי ושמהמקום הזה אני הכי זורחת. בנוסף, תמיד ידעתי שאני ביישנית, אבל כשאני שרה יש בתוכי אישה שיוצאת החוצה, כמו דמות כזאת. אני מחפשת את הבאלאנס כדי להוציא אותה הכי טוב, בצורה שאשאר נאמנה לעצמי. הדבר הכי בולט זה עניין הניסיון על במה. הקילומטרז' שלי נמוך, אבל בתוכנית הזו מקבלים כאבי גדילה. מרגישה שאני מתקדמת. אם היה לי קל, כנראה שזה אומר שאני תקועה במקום.

מי המתמודד/ת בנבחרת שהכי קרוב אלייך? כולנו חברים מאוד טובים ומבינים אחד את השני. אנחנו היחידים שיודעים מה החוויה הזו עושה בגוף ובנפש. זה לא משנה שהגיל שונה והרקע שונה, יצאנו למסע הזה ביחד. אני מאחלת לכל חבריי לנבחרת וגם לעצמי, שנמצא את עצמנו בתוך קריירה מוזיקלית ונעשה את מה שאנחנו הכי אוהבים.

מי האדם הכי קרוב/ה אלייך בעולם? האנשים שהכי קרובים אליי זה בעלי, הילד שלי ואבא שלי.

איזה שופט את הכי רוצה שיאהב אותך? חשוב לי שהקהל יאהב אותי. טעם וריח תלויים באדם, אבל בקהל יש מגוון ואם כמות אוהבים אותי, זה אומר שהקול שלי נשמע.

מאיזה שופט את הכי חוששת? לא חוששת משופט ספציפי, אלא באופן כללי. אם ביקורת חוזרת שוב ושוב אז זה הסימן לחשוש, כי זה אומר שלא שיניתי או שזה לא לטעמו. מוזיקה זה עניין של טעם וריח.

מה הפרט הכי מפתיע שלא יודעים עלייך? שעדיין לא עליתי על מטוס בחיי, לא לחוץ לארץ וגם לא בארץ.

מה עוזר לך לעבור את הימים הקשים האלה? מה מרגיע או מחזק אותך בתקופה הזו? המוזיקה היא בהחלט כלי הריפוי הכי גדול שלי, אבל להסתכל על החיוך של הילד שלי זה כמו נסיעה בזמן. ברגע אחד התמונות הקשות שרצות בראש נעלמות ויש מנוחה קצרה. מחזק אותי לראות אנשים ששמים הכל בצד ומתאחדים, מוכנים לתת ולעזור ללא סלקציה.

את מצליחה לדמיין את עצמך על במת האירוויזיון? אני לאט לאט מעזה לחשוב על זה יותר, אבל שומרת על עצמי ומזכירה לעצמי שבאתי כדי לגדול ושהדרך היא חלק מהתוצאה עצמה, ולא רק מי ייצג אותנו.