במשדר "הכוכב הבא - מהדורה מיוחדת" ששודר אמש (שבת) הופיע הרכב מוזיקלי באודישן שטרם ראינו כמותו. על הבמה הוצב שולחן אוכל שהזכיר לרבים את שולחן סעודת השבת. כשהזמר המוביל של ההרכב, יונתן ביטון, ישב בדירה שלו מוקף בחברים, שניגנו ושרו כשברקע נרות, פיצוחים וערק מסביב לשולחן הוא הבין כי כך בדיוק הוא רוצה להופיע.

התוצאה הייתה ביצוע מהפנט לשיר "ככה זה" של נינט טייב וטונה כולל בית מיוחד שהוסיף ביטון לשיר, 86 אחוזים שהספיקו בשביל להרים את המסך, מחמאות מכל השופטים וזמרת אחת בהרכב שהיינו משוכנעים שאנחנו מכירים. רגע לפני שהאודישנים יימשכו הערב, יצאנו למסע במטרה להבין מאיפה היא מוכרת לכם.

מסע החיפושים שלנו הסתיים בגילוי כי הזמרת היא לא אחרת מטל טרבלסי, מתמודדת העונה העשירית של "כוכב נולד". טרבלסי הגיעה לתחרות כשהייתה בת 17, והגיעה למקום העשירי אז הודחה בשלב הדו-קרב. אודישן הבכורה שלה בתחרות היה זכור במיוחד כשקבוצת תיירים יפנים הפתיעה במהלכו אותה ואת השופטים. 

אבל זה לא המעגל היחיד שנסגר באודישן מבחינתה של טרבלסי, אלא גם מפגש נוסף עם השופטת שירי מימון. במסגרת השתתפותה בעונת העשור, כוכבת העונה הראשונה הגיעה להפתיע אותה לפני אחד הביצועים. "ראיתי את כל הביצועים שלך ואת עם ביטחון עצמי מטורף, אני מאוד אוהבת את זה. יש את העניין של החיבור לטקסט, יש לך נטייה לזרוק את המילים. את צריכה להקשיב לכל מילה ולתת בה משמעות", אמרה אז מימון לטרבלסי הצעירה. אם נבחן את הביצוע של ההרכב יותר מעשור מאוחר יותר על הבמה של "הכוכב הבא - מהדורה מיוחדת", נראה שטרבלסי שמעה, הפנימה ולכל מילה בביצוע של ההרכב הייתה משמעות שנכנסה ישר ללב השופטים והקהל.

"הקשבתי לכל מילה, הסתכלתי על כל ניואנס שלכם, משהו בסנכרון היה כיפי ונעים. בא לי שתזמינו אותי לאיזה ג'אם איתכם, שנוכל לשיר ולרפא את הנפש והנשמה", אמרה מימון. גם השופטת קרן פלס שפעה במחמאות: "זה מאוד ישראלי, כמו מין שולחן שבת שיושבים בו ועושה תקווה לצד הכאב על כך שחסרים לנו בני משפחה בעם שלנו".