כשרני רהב נבחר להיות שופט בכוכב הבא, היו מי שהרימו גבה, אך מהר מאוד היה ברור לכולם שמדובר בשופט שיודע לזהות במדויק את טעם הקהל, והוא לא מתבייש להודות בכך.

ודווקא מי שמערערים על ההחלטות של רני, הם שותפיו לשולחן השופטים, שזכו אתמול לחטוף ביקורת ממר יח"צ בכבודו ובעצמו: "אני אצביע למי שאני רוצה, איך שאני רוצה ומתי שאני רוצה", כעס רני על צביקה ואייל שטענו שידו על הכפתור הכחול קלה מדי, "אם אני ארצה אדום זה יהיה אדום, אם אני ארצה כחול זה יהיה כחול".

מחייה השפה העברית

ואם חשבתם שבזה הסתכמה המחלוקת? תחשבו שוב! כי הערב המשיך לויכוח סוער על גורלה של השפה העברית במוזיקה הישראלית: כאשר ליאם בניסטי סיימה את הביצוע שלה בלי שהצליחה להרים את המסך, אסי הצהיר ש"מבחינתו זה אסון", ורני עמד על שלו: "אסון זה שמדברים למתמודדים והם לא מקשיבים", רתח רני, "הסברתי לך - תשירי בעברית ותעברי והיא לא מקשיבה. זה דור שאולי לא רוצה להקשיב לנו. תהרגי אותי, אני אומר לך יא חביבתי, נשמתי, את כל כך מקסימה, אבל ראבק מה נהיה פה?".

רני (מחייה השפה העברית) רהב, לא נרגע והטיח בפני המתמודדת האשמות קשות על בחירת השיר המוטעה: "היא לא שרה בעברית והגיע הזמן שאנשים יחזרו לשפה שלנו!", קרא רני לכל המתמודדים באשר הם, "ריהאנה שרה באנגלית בפארק הירקון, פה בכוכב הבא אנא מכם רק עברית".

>>לא רק מלחמות בשולחן השופטים: צפו בדואט המרגש של ריטה ואייל גולן

הכוכב הבא: ראשון ושלישי ב-21:00