נוי פדלון מאוד מתרגשת לקראת שלב הרכבת הנבחרת: "אני מרגישה שיש לי משהו להוכיח", היא מסבירה. למי שלא זוכר מבחן המסך של נוי היה מפתיע במיוחד: הביצוע כבר הסתיים והמסך לא עלה, נוי הורידה את ראשה באכזבה ופתאום האחוזים קפצו ל-73%. "לא הרגשתי את הגוף שלי", היא מספרת, "אם גם צביקה ואייל היו מצביעים היו לי כמעט 90 אחוזים".

כאמור, נוי לא זכתה לתמיכת כל השופטים אבל היה אחד שהתרשם ממנה במיוחד: "כל הכבוד לך, את פשוט כבשת אותי", התמוגג רני רהב, "הזכרת לי את אילנית ואת שושנה דמארי, הבאת את הקלאסיקה שבקלאסיקה ועובדה שבבית הצביעו". כל מה שרני אמר היה בדיוק הסיבה שצביקה ואייל לא הצביעו: "זה בול מה שהפריע לי, זה היה מאוד מיושן ולא עדכני", הסביר הדר.

"אני עדיין ממשיכה בשלי", מצהירה נוי, "זאת אני, אני אוהבת את הקלאסיקות ואת הבלדות השקטות". נוי ורני לא לבד וגם הטוקבקיסטים מעודדים אותה להמשיך באותו קו: "היא מיוחדת ומרגשת, איך אייל אמר באודישנים - יש לה קול מלטף", כותב אחד מהם, ואחר מוסיף: "איך היה לה אומץ לקחת שיר כזה לתחרות כזאת ועוד לשלב כזה ראשוני? הרי הכי פשוט לקחת 'מה שהולך עכשיו' ולכן היא מסקרנת אותי, סימנתי אותה כהבטחה".

נוי פדלון מנגנת
אוהבת את הקלאסיקות אבל תנסה להיות יותר עדכנית | צילום: אורטל דהן

הערב (ג') היא תתמודד על מקום בנבחרת, ולמרות ההצהרות היא כן תנסה להקשיב להערות השופטים: "אני אנסה להביא משהו קצת יותר חדיש, מקווה שזה יתפוס". היא אמנם מעדיפה לא להכנס להימורים לגבי מי החמישייה שתעבור בתכנית הקרובה לנבחרת, אבל קובעת: "אביעד סייביץ' חייב להכנס, הוא מדהים!". ולכמה אחוזים היא שואפת עכשיו כשהרף עולה? "כמה שיותר, אבל בבקשה לא ברגע האחרון, תחסכו את זה ממני", היא אומרת בחיוך.

>> מי לדעת המתמודדים ירכיב את הנבחרת?

הכוכב הבא - מרכיבים נבחרת - שלישי ב-21:00