רני רהב היה הדבר היחיד שהפריד בין יערה בראון לשלב הבא בתכנית "הכוכב הבא", מה שיצר קרע בשולחן השופטים: "אני מוחה", הכריזה ריטה, וגם אייל הודיע שהוא כועס. שבוע עבר, ואייל החליט שהוא לא מוותר. "אני רוצה שתחזרי לתכנית", הוא הפתיע את יערה בביתה, "אניי רואה אותך מגיעה מאוד רחוק אבל את צריכה לבוא ולהוכיח לי את זה".

"התאכזבתי מרני"

"הייתי בשוק טוטאלי כשאייל הופיע בבית שלי", מספרת יערה, "בחלומות הכי פרועים שלי לא האמנתי שזה יקרה". יערה שמעה בשבוע שעבר כי אחד המתמודדים יקבל גלגל הצלה וקיוותה שהיא זו שתזכה בו: "הרגשתי שבמבחן הראשון נתתי את ההכי טוב שלי ובאמת שלא הבנתי", היא אומרת, "הייתה לי תחושה שאולי יתנו לי עוד צ'אנס, אבל השתדלתי לא לפתח ציפיות".

יערה מאוד הופתעה כשרני רהב לא הצביעה לה במבחן המסך הראשון: "הוא מאוד פירגן לי באודישן הראשון, התאכזבתי, אבל אני מבינה שהוא לא התחבר לשיר ולכל אחד יש את הדעה שלו". אמנם הפעם רני הצביע בעד ("ראיתי אחרי זה שהפעילו עליו לחץ, אבל הבנתי שהוא נהנה מהשיר בלי קשר"), אבל המסך עדיין כמעט ולא התרומם.

אייל גולן ויערה בראון (וידאו WMV: רועי מדלי)
"פחדתי לאכזב את אייל גולן" | וידאו WMV: רועי מדלי

"הרגשתי שפרק ב' קורה לי מול העיניים"

"השתדלתי לא להסתכל על האחוזים ולהיות ממוקדת", מתארת יערה את הרגעים המותחים, "אבל פתאום קלטתי שאני מגיעה לפזמון השני ושהמסך לא עולה, הייתי בטוחה שזהו ושאני לא עוברת". צביקה וריטה לא הבינו מה קורה ואיך יכול להיות שהאחוזים נתקעו על 68%. "הכרחתי את עצמי להמשיך לשיר", מספרת יערה, "אבל אז המסך התרומם והתרגשתי בטירוף, לא הצלחתי להמשיך לשיר".

"זה גלגל הצלה אז ההתרגשות הייתה הרבה יותר גדולה מהפעם הקודמת, פחדתי לאכזב את האנשים הקרובים אליי, ואפילו את אייל גולן". יערה כאמור לא איכזבה ועברה לשלב הבא עם 80% של תמיכה. אבל גם התגובות הפחות טובות לא איחרו להגיע: "קראתי טוקבקים ויש הרבה אנשים שלא מפרגנים", היא אומרת, "אין לי בעיה עם זה, אף אחד לא מושלם ואני אנושית - התרגשתי אז קצת זייפתי". 

ואם הרגשתם שיערה מאוד מזכירה לכם מישהי, אז גם לזה יש תשובה: "אומרים לי שאני דומה ליאנה יוסף, אבל לנינט אומרים לי יותר, שאני דומה לה בגרוב ובמראה. מבחינתי שתיהן זו מחמאה אדירה".

הכוכב הבא: כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית

הכוכב הבא: ראשון ושלישי ב-21:00