בעוד פחות משבוע תעלה לאוויר "הכוכב הבא" וההתרגשות הגיעה אמש לשיאה: בניסוי שנערך בשידור חי במשך עשר דקות, התחברו 144 אלף איש לאפליקציית makoTV על מנת להפוך לשופטים בתוכנית, כלומר להצביע במהלך האודישן בעד או נגד המתמודד ולהחליט האם המסך יעלה או לא.

מכיוון שמדובר בטכנולוגיה חדשה, היה צורך בניסוי שיבדוק האם האפליקציה עובדת בזמן אמת. והיא אכן עבדה. בזמן שהצופים בבית התחברו לאפליקציה, השיקו המנחה אסי עזר ושופטי התוכנית את האולפן החדש והציגו את המסך שיתרומם בכל פעם שמתמודד ירגש אותנו במיוחד.

"המתמודד עומד ישירות מול העם"

"אנחנו עושים הכל כדי שהאפליקציה תעבוד, בשביל זה אנחנו עובדים כבר כמה חודשים בג'ננה", מסביר צביקה הדר בתפקידו החדש כשופט מן המניין. ולכל אלה שחושבים כי מדובר בפורמט יומרני משיב הדר: "לפני 10 שנים אמרו אותו הדבר על סמסים. הפעם, כל אחד במדינת ישראל יכול להתחבר לאפליקציה חינמית ולהפוך לשופט, הוא מחליט אם המסך עולה או לא עולה".

.כבר בשלב האודישנים הצופים בבית מהווים את המשקל המכריע בהחלטה האם המתמודד עובר או לא, ואליהם מצטרפים ארבעה שופטים מנוסים ומקצועיים במיוחד, שנחושים למצוא ביחד עם הקהל בבית את הכוכב הבא של ישראל. "בפעם הראשונה בישראל, הצופים יכולים להצביע באמת ולקבוע באמת, ללא כל מיני קבלני קולות", מבהיר השופט רני רהב. "יחד איתנו הם יבחרו מי יהיה הכוכב הבא של מדינת ישראל".

אסי עזר (צילום: תומר מונטה)
הייתם מרימים את המסך לאודישן של אסי? | צילום: תומר מונטה

"כישבוא הקסם האמיתי, כולנו נרגיש את זה"

"כל העניין פה הוא שהקהל מחליט", מחדד איל גולן, מי שללא ספק הפך כבר מזמן לכוכב של ישראל, "ב'אייל גולן קורא לך' אני החלטתי, פה הקהל מחליט מי יהיה הכוכב הבא".

"אני אנסה לשכנע את הקהל שיצביע בעד מי שאני חושבת שמוכשר ושווה שיעבור לשלב הבא", מודה ריטה, "אבל זה עניין של טעם. על טעם ועל ריח אין להתווכח. אני מאמינה שכשיבוא הקסם האמיתי, אנחנו כולנו באותו הרגע נרגיש את זה".

אם גם אתם חושבים שיש בכם את מה שדרוש כדי להיות "הכוכב הבא", השקנו במיוחד עבורכם את מתחם האודישנים באינסטגרם: העלו סרטון בן 15 שניות, תייגו #אודישןהכוכבהבא ותוכלו להגיע לאודישן באולפן, לעמוד מאחורי המסך ולראות האם השופטים ירימו לכם את המסך. יותר מ-460 אודישנים כבר עלו למתחם וגם אתם מוזמנים.

השופטים מהבית (צילום: תומר מונטה)
מצאתם את עצמכם? התמונות שלכם על המסך | צילום: תומר מונטה
אייל גולן וריטה (צילום: תומר מונטה)
מרוצים מכיסא השופטים: אייל גולן וריטה | צילום: תומר מונטה
צביקה הדר (צילום: תומר מונטה)
צביקה רגוע מתמיד | צילום: תומר מונטה

מתרגשים? יש לכם שבוע להתחבר ולהפוך לשופטים: תכנית הבכורה של "הכוכב הבא", שלישי ב-21:00

הצטרפו אלינו לאתר "הכוכב הבא" - כל החדשות, העדכונים, ומה שקורה מאחורי הקלעים