כולכם הרגשתם שזה פספוס אדיר כשליאור פרץ לא עברה את מבחן המסך הראשון, אבל רק אחד מכם החליט לעשות מעשה: צביקה הדר נסע עד לשדה התעופה בן גוריון, המתין שליאור תרד מהטיסה והודיע לה בהתרגשות: "ישבתי על הראש של השופטים, שיגעתי להם את המוח, ואנחנו רוצים שתחזרי".

הביצוע הראשון של ליאור הרשים אתכם כל כך עד כדי שלא הבנתם איך המסך לא עלה: "היא נתנה ביצוע מעלף ל'אם אלה החיים' - ביצוע עוצמתי חזק ומצד שני גם רך, איך לא העברתם?? הייתי בטוח לרגע שאתם חרשים", כתב אחד הטוקבקיסטים וביקש שליאור תוחזר לאלתר. הערב כאמור זה קרה וליאור עלתה שוב לבמה. 

 

 "לא חשבתי לרגע שהקהל יחבק אותי ככה"

בחדר המצב חיכה לה בן זוגה עופרי, שבזמנו גם לא עבר את מבחן המסך, והיה משוכנע שהפעם המסך יתרומם. ליאור עלתה לבמה וביצעה את "הולך נגד הרוח" של שלום חנוך בעיבוד מיוחד (ולא פשוט בכלל להגדרתו של צביקה הדר).

הפעם, כל ארבעת השופטים הצביעו בעדה, אבל לרגע היה נדמה שזה עדיין לא מספיק: האחוזים נתקעו באזור ה-66%, המתח באולפן עלה אבל ליאור לא נשברה והוכיחה שהגיעה לה הזדמנות נוספת כשאתם, השופטים בבית, המשכתם להצביע והעברתם אותה עם לא פחות מ-87 אחוזים.

ליאור, יחד עם רוני ישראלי ואפרת איפרגן, סגרו את רשימת 30 המועמדים שעברו לשלב הרכבת הנבחרת שיחל כבר בשבוע הבא. 

מאחורי הקלעים – תכנית 8 (צילום: אורטל דהן)
ליאור ממתינה מאחורי הקלעים לביצוע הגורלי | צילום: אורטל דהן

 עקב המעבר לאולפנים החדשים, התכנית הבאה של "הכוכב הבא" תשודר ביום שלישי ה-22 באוקטובר. רוצים לחנוך את האולפן החדש ולחוות את ההתרגשות הסוחפת בזמן אמת?הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל כבר בתכנית הקרובה

כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית