כשליאור פרטוק עלתה על הבמה לפני יומיים אף אחד לא היה צריך לאחל לה "Break a leg", כי רגל שבורה היא למעשה מה שהביא אותה לאודישן הגורלי. "עברתי את כל השלבים של האקס פקטור, אבל אז שברתי את הרגל", היא מספרת, "האודישנים של "הכוכב הבא" נגמרו, חשבתי שאיבדתי גם את זה וגם את זה". רק שאז, רגע לפני עליית העונה, הושקה פעילות יוצאת דופן וראשונה מסוגה - אודישנים באינסטגרם.

המתחם החדשני למעשה סיפק הזדמנות אחרונה להיכנס לעונה הנוכחית של "הכוכב הבא", וליאור החליטה להעלות גם היא קטע וידאו קצר בין 15 שניות. ביום ראשון האחרון ליאור עלתה ל"מבחן בהפתעה" ואפילו שברה שיא: "פתיחת המסך המהירה ביותר בתולדות התכנית. "לא סתם שברתי רגל, הייתי צריכה להיות פה", היא אמרה בהתרגשות ברגע שירדה מהבמה.

כל מה שקורה מאחורי הקלעים 

לליאור בקושי היה זמן להתכונן למבחן הגורלי ("אני בלחץ מטורף"), אבל גם שאר המתמודדים, שעשו לא מעט חזרות, התרגשו מאוד רגע לפני שהם עלו לבמה. צפו בכל הרגעים המרגשים לפני ואחרי הביצועים, וגם - האם סופיה טייב תעמוד גם למבחן מסך בהפתעה?

גם הערב אחד מהיושבים בקהל יופתע לגלות שבסיום הערב הוא יעמוד ל"מבחן בהפתעה". הצטרפו אלינו לשידור בשעה 21:00. כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית