בשעה טובה ומוצלחת שלב האודישנים הגיע לסיומו, ובקרוב אתם השופטים בבית (ביחד עם השופטים באולפן כמובן), תכריעו מי מתוך ה-30 שעברו את מבחן המסך יכנסו לנבחרת הראשונה בהיסטוריה של הכוכב הבא.

מבין ארבעה מיליון ההצבעות, כן כן ארבעה מיליון, היו גם לא מעט ילדים וילדים, שופטים קשוחים לא פחות מהמבוגרים, שהכריעו את כף המאזניים. כמידי שבוע, אנו חושפים בפניכם את נבחרי הילדים של השבוע:

במקום הראשון: טינה איברגימוב

כשטינה עלתה על הבמה השופטים היו בהלם - אחרי שהם החליטו שלא להעביר אותה למבחן המסך, אף אחד לא סיפר להם שהיא עומדת להופיע, וכדי לשמור על אפקט ההפתעה, במהלך ההכנות לצילומים טינה הוחבאה בחדר צדדי, רחוק מעיניי השופטים. כבד בשניות הראשונה של הביצוע שלה ל"נוסעת בעקבות האהבה", היה ברור שהצ'אנס שקיבלה היה מוצדק, וגם ילדי ישראל הכתירו אותה במקום הראשון.

במקום השני: ליאור פרץ

בדיוק כמו טינה, גם ליאור כמעט ופספסה את ההזדמנות להיכנס לשלב הבא, כאשר במבחן הבמה הראשון שלה המסך לא התרומם. צביקה התקומם וטען שמדובר בפספוס אדיר ויצא למלחמה להחזיר אותה לתכנית. ליאור זכתה בגלגל הצלה והפעם הביאה ביצוע חד פעמי לשירו של שלום חנוך "הולך נגד הרוח" - כל ארבעת השופטים הצביעו בעדה, היא הרימה בקלילות את המסך ונחתה הישר במקום השני של נבחרי הילדים.

במקום השלישי: רוני ישראלי

רוני פתחה את תכנית האודישנים האחרונה, בערב שבו השופטים היו קשוחים במיוחד והעבירו רק 3 מתוך 11 המתמודדים שעלו על הבמה. רוני ביצעה במבחן המסך שלה את השיר האגדי "The show must go on" של להקת קווין, וכמו המילים בשיר היא המשיכה בהופעה עד הרגע האחרון, ואפילו לא מצמצה כשהמסך התרומם. גם ילדי ישראל התאהבו בארית'ה פרקנלין הישראלית.

>>רוצים לחנוך את האולפן החדש ולחוות את ההתרגשות הסוחפת בזמן אמת?הירשמו עכשיו ותוכלו להיות חלק מהקהל כבר בתכנית הקרובה