החיפושים אחר הכוכב הבא של ישראל כבר בעיצומם, ורגע לפני שהמסך הכי מפורסם במדינה יתחיל להתרומם בקצב, יצאנו לבדוק מה בדיוק קורה שם מאחורי הקלעים: "קצת מוזר לעבור לקדמת הבמה", מודה אסף אטדגי, הרכש החדש בשולחן השופטים, "הכי מוזר זה שהצמידו אותי לסטייליסטית, אני רגיל לבחור את הבגדים שלי בעצמי".

אטדגי לא לבד. גם החבר'ה המנוסים יותר מתרגשים: "זה תפקיד חדש, מלא זמן לא ראיינתי ולא הנחתי. מרגיע שזה עם אסי", מנסה רותם סלע לנחם את עצמה, כשמנגד אסי דווקא מתלונן: "זו הרעת תנאים. אני כבר לא עומד על הבמה, אני תקוע מאחורה. רותם עכשיו איתי מאחורי הקלעים והשלב הבא זה קדמת הבמה. אני הגעתי מהבמה והעיפו אותי אחורה, וזה לא לעניין". 

מוקי: "אני לא הייתי השופט הרע, הייתי השופט הצודק"

שופטי "הכוכב הבא 2" (צילום: הכוכב הבא)
"אנשים שרוצים לעשות דברים טובים ביחד" | צילום: הכוכב הבא

הראל סקעת, רכש נוסף, דווקא מכיר את התחרות מקרוב: ""אני הייתי בכוכב נולד 2, זכיתי במקום השני ועכשיו אני בכוכב הבא 2, יש לי משהו עם המספר הזה", הוא צוחק. דווקא מוקי הגיע יותר מרוכך העונה: "יש פה אנרגיה חיובית, אנשים שרוצים לעשות דברים טובים ביחד", וכשעומר דץ שאל אותו האם הוא מתכוון לחזור לתפקיד "השופט הרע", הוא לא היסס: "אני לא הייתי רע, אני הייתי צודק". מי שמאיים לכבוד את תפקיד "הרע" הוא דווקא אטדגי: "אני אהיה שופט מקצועי, דעתן, אני אגיד את האמת". 

גם קרן, שאת תפקיד השופטת מכירה עוד מימי "בית הספר למוזיקה", מבהירה שהפעם היא לא הולכת להיות כל כך רכה: "אז הייתי נזהרת גם כשהיו לי דברים לגיטימיים להגיד", היא מספרת, "פה אני יכולה להגיד הכל. זה כיף וזה טוב, כי יש לי דעה". אז אם כבר דעה, מה היא חושבת על היותה השופטת היחידה בפאנל: "אפליית נשים נוראית".

צילום וידאו: שי גרנות, עריכת וידאו: רונה ליר ברזילי

"הכוכב הבא" - עונה 2: בקרוב

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן