הגזענות בישראל לא יורדת מהכותרת, והנה השבוע צף הנושא מחדש ביקנעם, כאשר במסגרת הבחירות המקומיות הופץ פלייר גזעני שכינה את בני הקהילה האתיופים "מזוהמים ומסריחים". טהוניה נחרדה לשמוע על המקרה והחליטה לעשות מעשה: "אני רוצה לפנות לכל מי שחושבת שגזענות נגד הקהילה אתיופית מתחילה ונגמרת בין כותלי האח הגדול, הנה המציאות היומיומית מוכיחה אחרת", אומרת לנו טהוניה.

"הרגשתי שאני חייבת לעשות כל מה שאני יכולה כדי לדאוג לכך שהמודעות לעניין הגזענות נגד אתיופים לא תרד מסדר היום", מספרת לנו זוכת האח הגדול, מי שייצגה את הקהילה האתיופית בגאווה בפריים-טיים של ערוץ 2.

טהוניה בחזרות לכוכב הבא (צילום: mako)
האם תרימו לה את המסך? | צילום: mako

טהוניה תעמוד למבחן המסך בתכנית הקרובה (ראשון ב-21:00) ותשיר את שירו של אייל גולן "כל החלומות", אותה שרה גם במהלך שהותה בבית האח הגדול. השיר זכה גם בתואר "שיר השנה" במצעד השנתי של ערוץ 24 ו-mako, ויהיה מעניין לראות כיצד יגיב אייל לחידוש של טהוניה.

טהוניה לא מתחרה בכוכב הבא ואינה מועמדת להיכנס אל הנבחרת, השתתפותה כאמור נועדה לצורך קידום המטרה החשובה בציבור הישראלי. אחרי שזכתה בתכנית הריאליטי המדוברת של המדינה, אנחנו סומכים עליה שהיא תדע איך לכבוש את הקהל גם הפעם - בואו ביחד נרים לה את המסך!

טהוניה בחזרות לכוכב הבא (צילום: mako)
עושה חזרות עם מיטלמן | צילום: mako

מתחרטים על מתמודדים אחרים שלא הרמתם להם את המסך? חושבים שהשופטים פספסו את הכישרון הכי גדול שידעה המדינה? כתבו לנו את מי לדעתכם כדאי להחזיר לשלבים הבאים בתכנית

הכוכב הבא: כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר התכנית

הכוכב הבא: ראשון ושלישי ב-21:00