התרגשות מטורפת נרשמה אתמול מאחורי הקלעים של "הכוכב הבא", ואסי מרוב לחץ כבר הכין תכנית מגירה: "נגיד קורה משהו, נגיד אני חוטף התקף חרדה, אז יש את צביקה - הוא יקום, יעלה על הבמה ויעשה את העבודה", הוא אמר בצחוק.

"שנה שלמה של הכנות מתנקזת ליום הזה", סיפר יואב צפיר, אבל הדגיש שלא מדובר בלחץ, אלא בהתרגשות מאוד גדולה. "כבר שבועיים שאני לא ישן, מסתמס עם צביקה ב-03:00 לפנות בוקר, עם אסי ב-04:00...". גם הדר עצמו הודה שהציפיה מאוד גדולה: "לפני 10 שנים לא הבנתי ממה אני צריך להתרגש, הפעם גם טכנולוגית זה יותר מורכב".

גם אייל גולן התרגש, אבל בעיקר מלהיות ליד ריטה: "יש בינינו רומן גם בלי שרני ירקום אותו, אני מת עליה מאז שאני זוכר את עצמי". רני כאמור גם בעניין: "זה רומן שבסוף יקרה, יש ביניהם כימיה מדהימה", אבל דווקא בגזרת ריטה לא ברור אם היא רואה בו יותר  מידיד ("יש בינינו אהבה חברית ונפלאה"). לא נורא אייל, אתה תמיד יכול להתנחם בזרועותיו של אסי שהצהיר: "רק תגיד ואני זורק את הספרדי".  

בידור השקה הכוכב הבא (צילום: עודד קרני)
רני רהב בטוח שאייל גולן וריטה זה רק עניין של זמן | צילום: עודד קרני

כולנו בקוצר נשימה

ובזמן שהשופטים עושים צחוקים, מאחורי הקלעים הסתובבו המתמודדים, לחוצים ונרגשים לקראת מבחן המסך שיקבע את המשך דרכם בתכנית. "אני מאוד מתרגשת", סיפרה ענבל בקמן, ורינת כהן הסכימה: "כולנו בקוצר נשימה, אני קצת יותר מהשאר". אביתר קורקוס הודה שגם הוא לחוץ אבל שזאת התרגשות טוב.

אחד אחד הם עלו על הבמה, ולצד תחושות מדהימות של הקלה (ליאם בניסטי: "חיכיתי לזה כל כך הרבה זמן"), נרשמו גם אכזבות, למשל במקרה של סמדי חמו: "באסה. אבל אני לא רוצה להתייאש, רוצה להמשיך לשיר". ולא רק המתמודדים התאכזבו: "כשאורית לא עברה זה קצת שיבש פה את המערכות", מספר אסי, "היינו בטוחים שהיא לוקחת את זה בהליכה". 

אבל כמו שאתם יודעים, אייל, ריטה, רני וצביקה לא לבד - בתכנית הזאת אתם השופטים מהבית מכריעים מה יעלה בגורלם של המתמודדים בתכנית  - היכנסו לאפליקציית makoTV, התחברו ל"כוכב הבא" והירשמו כשופטים.

>> חושבים שאתם יכולים לשכנע את הקהל בבית ואת צוות השופטים שירים לכם את המסך? יש לכם הזדמנות להגיע למבחן המסך באולפן - כל הפרטים כאן

מתרגשים? כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח מחכים לכם באתר "הכוכב הבא"