"את מבחינתי, ההלם של התחרות הזאת. מילא זה שהצבענו לך לא עובר בהתחלה. אבל לא האמנתי שתביאי כאלו ביצועים", פותח אייל את הפגישה עם טינה.

"זה כבוד לשמוע ממך מחמאה כזאת, זה מאוד מחזק אותי", הסמיקה טינה, "אני מאוד נהנית כשאני שרה, אני כאילו מרחפת - ברגע שאני יוצאת לשם אני שרה ושום דבר לא מפחיד אותי. יש לי משהו בפנים שאני יודעת שאני מסוגלת יותר, לא הבאתי הכל עד הסוף, יש עוד", הבטיחה.

טיפ מיח"צן – איפה החיוך?

היח"צן בצוות השופטים, רני רהב, העניק לטינה מה שרבים היו חולמים עליו – יעוץ מקצועי ליחסי ציבור:  "את באה עם סיפור אישי מאוד כבד והיופי בו שאת משתפת את הציבור במה שעבר עלייך ואת נותנת דוגמא אישית", פירגן רני שבעצמו ביקר בבית של טינה ואמה בנתניה, שם סיפרה לו על האתגרים עימם נאלצה להתמודד בחייה. "לי חסר במוזיקה שתכניסי טיפה חיוך, שתשימי את העבר בצד. שתגידי 'אני טינה, עברתי מה שעברתי ואני היום רוצה להמשיך הלאה'".

טינה בחרה לקחת את ההמלצה בשתי ידיים, ובדו-קרב הקרוב תבצע את שירה של מרגול "עוד יהיה לי". "סופסוף להביא מעצמי משהו אחר, פחות עצוב, אבל גם יש מילים חזקות שמעודדות אותי", הסבירה טינה ואייל הסכים: "לא בא לי להציע לך כלום אחר, זה מעולה, זה אפילו מפתיע. הגיע הזמן שתזוזי קצת על הבמה".

>>מסלול האינסטה-אודישן לעונה השנייה נפתח! כל הפרטים

הכוכב הבא, ראשון ושלישי ב-21:00