ליאור ועופרי הגיעו לתכנית ביחד - זוג מאוהב שהכיר בלהקה הצבאית וחולם לכבוש את העולם – בשלב הסינון המקדים השופטים העבירו ללא היסוס, עבור השניים העתיד נראה ורוד, ורגע לפני שעלו למבחן המסך לא היו להם ספקות: "לא חושבת שיש סיבה בכלל שאחד מאיתנו לא יעבור". אחרי שהבינו שהערב חגיגות כבר לא יהיו, ליאור לא קיבלה את החלטת הקהל: "היינו מדהימים. לא בקטע של יהירות, אני חושבת שהביצועים היו טובים". ועופרי ניסה למצוא נחמה: "לפחות לא עברנו ביחד".

עופרי וליאור (צילום: אורטל דהן)
ליאור ועופרי: "לפחות לא עברנו ביחד" | צילום: אורטל דהן

גם אלי בראל הופתע כשהמסך לא התרומם עבורו, למרות ששלושה מהשופטים הצביעו בעדו, למעט ריטה שהייתה למעשה מי שהכריעה את הכף. בסיום הביצוע ריטה לקחה את הנעליים וביקשה לצאת מהאולם, ואלי לא תלה את האשמה רק בה: "מבחינה טכנית זה התחיל לא טוב, אני לא יודע מה היה. אולי הרצפה הייתה עקומה", סיכם בהומור.

אסי: "אלי וליאור היו חייבים לעבור"

כל מתמודד חווה תיסכול כאשר הוא לא עובר לשלב הבא, אבל נראה שהפעם אפילו מנחה התכנית מרגיש שנעה כאן עוול: "אני חושב שהיו היה צריך להיות פה חמישה שעברו ולא שלושה", מחה אסי, "אני חושב שאלי היה חייב לעבור וליאור הייתה חייבת לעבור, זה מבאס אותי שככה זה נגמר".

ואם היה משהו שהצליח לחרב סופית לאסי את הערב היה דווקא החיבוק האוהב (מדי) מכתבתנו סופיה טייב, שבסך הכל אמרה שהיא מסכימה עם דבריו: "את נדבקת אלי, אני רואה אותך ברחוב שלי הולכת אחרי. נשמה, זה לא ילך בינינו, אל תבואי אחרי יותר", נזף בסופיה ההמומה, אבל תדאגו – הכל היה בצחוק כמובן.

אסף, אליאס ויובל עוברים לשלב הבא (צילום: אורטל דהן)
השלישייה המאושרת | צילום: אורטל דהן
סופיה טייב ואסי עזר (צילום: אורטל דהן)
סופיה ואסי - מי שרב מאוהב! | צילום: אורטל דהן

הכוכב הבא, ראשון ושלישי ב-21:00