קרן פלס והראל סקעת (צילום: שי וליץ)
מכירים ויוצרים יחד כבר תקופה | צילום: שי וליץ

רק לאחרונה הודיע צביקה הדר על פרישתו מ"הכוכב הבא", והספקולציות על מי יחליפו  אותו על הכסאות הנוחים שמול המסך המתרומם החלו לצוץ בכל מקום. הבוקר, ניתן לבשר שרביעיית השיפוט הסופית לקראת העונה החדשה של "הכוכב הבא" נסגרה סופית והשמות לפניכם.

יום הולדת לאסף אטדגי אסף אטדגי 2 (צילום: ראובן שניידר )
מי החיבוק הבא? אסף אטדגי | צילום: ראובן שניידר

יחד עם מוקי יישבו ויחליקו אצבעות משמאל לימין גם קרן פלס (35), זמרת ויוצרת, בוגרת "רימון" שזכתה לפרסום ראשון אחרי שכתבה מספר שירים לחברתה הקרובה מירי מסיקה, זכתה מאז בשלושה אלבומי זהב ועכשיו "קופצת כתה" מבית הספר למוזיקה.

יחד עם פלס יישב על כס השיפוט בוגר העונה השנייה של "כוכב נולד", הראל סקעת (33). סקעת, שהחל את דרכו האמנותית כבר בגיל 6, הוא בוגר "בית צבי" שהגיע לשיא פרסומו בשנת 2004, אז הפך לאחד המתמודדים המובילים בעונה השנייה של "כוכב נולד" וסיים במקום השני למרות ההערכות המוקדמות שניבאו לו את המקום הראשון.  

מוקי (צילום: רועי ברקוביץ')
יקבל קונטרה ראויה השנה? | צילום: רועי ברקוביץ'

הליהוק האחרון לעונה הקרובה הוא אסף אטדגי (39), מנהלו האישי של עומר אדם, ואיש חינוך בעבר שגם "חוטא" בעצמו בכתיבת שירים ועתיד להוציא בדצמבר הקרוב את ספר הביכורים שלו: "בסוף הורגים את השליח". בעברו שיתף אטדגי פעולה עם לא מעט אמנים מוכרים כמו: גידי גוב, עמיר בניון, מרגול והראל מויאל.

_OBJ

>> לדף הפייסבוק של הכוכב הבא לחצו כאן