סוגרים נבחרת (צילום: שרון רביבו)
"מאוכזב מהשופטים" | צילום: שרון רביבו
"חברים יקרים! כאן מירב טאוב אשתו של אלון. תודה רבה על התמיכה הרבה והאהבה שאתם מרעיפים על אלון מגיע לו ובגדול", פירסמה הבוקר מירב בעמוד הפייסבוק הרשמי של "הכוכב הבא", "אני בהחלט חושבת שנעשה כאן שיפוט לא הוגן ומגמתי, אם אייל מרשה לעצמו לצאת בהצהרות עוד לפני הביצוע בכלל. לדעתי אלון היה צריך באותו רגע לפרוש וחבל שלא עשה זאת. תודה רבה בכל אופן לכולם, אני מקווה שהמשך התוכנית יעשה בצורה אובייקטיבית יותר ואמיתית, כי עם אמת אי אפשר להתווכח".

צילום מסך: עמוד הפייסבוק של הכוכב הבא

אישתו של אלון ככל הנראה מתכוונת למשפט שאמר אייל בסיום ביצוע ההדחה של חן לוי (מולה התמודד אלון). אסי פנה אל אייל, שהצביע נגד חן, ושאל אותו 'האם חן תעזוב אותנו היום?'. אייל בתגובה השיב: "לדעתי חן לא תעזוב אותנו היום, היא גם לא צריכה לעזוב אותנו לדעתי".

אלון שבאודישן הראשון שלו רשם את שיא ההצבעות הגבוה ביותר מאז תחילת התכנית (94%), הודח אמש לאחר שהיו חסרים לו 5% בלבד כדי להרים את המסך, וכשבשולחן השופטים הדעות היו חלוקות: צביקה ורני הצביעו בעדו ואילו ריטה ואייל הצביעו נגד. 

"אייל וריטה מכורים"

למרות הטענות מצד מירב טאוב, לא כל הטוקבקיסטים מסכימים עימם: "מירב, מה לא הוגן? אלון ביחס לשאר המתמודדים הכי פחות טוב ואייל גולן מבין כל השופטים הכי כנה, מקצועי והגון!!!", אמרה אחת הגולשות. "מירב, צריך גם לדעת להפסיד בכבוד!! ובעלך נתן הרבה כבוד והיה ממש נעים לשמוע את שירתו וקולו הענוג. וכולם בשוק שהוא הגיע עד לכאן", טענה גולשת אחרת.

והיו גם מי שהסכימו עם מירב טאוב: "כמה חבל, הוא היה מדהים ואיין גולן בכוונה לא הצביע לו כי הוא העדיף את הבחורה ששרה ממש לא יפה וחבל, כי הגיע לו להיות בגמרררר הוא מדהים ומרגש".

 בעמוד התכנית התפתח דיון סוער בעקבות הפוסט של מירב, בשאלה מי היה ראוי שיודח – אלון או חן. מפתיע שמבין המגיבים גם חן לוי עצמה החליטה להביע את העמדה שלה: "סליחה אם איכזבתי את חלקכם, אבל היום אני הייתי חולה. אני מקווה שכן אצליח לשנות את דעתכם".

>>רוצים לזכות בטלוויזיה ״50? שחקו בטריוויית המוסיקה של ״הכוכב הבא״ ואולי תזכו

הכוכב הבא, ראשון ושלישי ב-21:00