מבחני המסך של "הכוכב הבא" רק החלו, וזו הזדמנות טובה לבדוק אצל שניים מתוך ארבעת המתמודדים שהצליחו להרים את המסך ולעלות שלב בתחרות, אם הם כבר מעכלים את כל מה שקרה אתם בשבוע האחרון. "היה מרגש", מסכמת ענבל בקמן בפשטות. "גם כשהיינו סגורים מאחורי המסך וגם כשהוא התרומם".

נראה כי בקמן, שהקסימה את הקהל בביצוע ייחודי משלה לשיר "סוד" של אדם, עדיין לא הפנימה לחלוטין את כל אירועי השבוע האחרון. "איך לוקחים שיר כזה, שכל כך מזוהה עם אדם והופכים אותו לכל כך שלך?", התעניינה גלית, ובקמן השיבה בביטחון שלא היה מבייש זמרת מקצועית: "אני חושבת שרוב השירים שאני לוקחת כקאברים אני ורוצה לבצע אותם אני כן משנה אותם למשהו שהוא שלי. זה די טבעי לי. אני מאוד אוהבת את המילים שלו. לקחתי את המקום שלי".

"לא ראיתי את האחוזים אפילו"

ואם בקמן הייתה חייבת להפוך את השיר לשלה, הסיטואציה אליה הכניס את עצמו אביתר קורקוס הייתה מורכבת בהרבה, כשבחר לבצע את "לוחמת", שיר של שופט הכוכב הבא, אייל גולן. "אני לא יודע אם אתה משוגע או אמיץ. או גם וגם", הקשה יואב, אבל קורקוס סירב להתרגש: "זה תלוי בהרבה דברים. זו גם לא הייתה רק בחירה שלי. אתה בא ומביא אופציות וזה עובד איכשהו ויצא מזה טוב. יצא מזה משהו בסוף. אנשים חיכו לראות את זה".

מה שהיה ניכר מאוד ממבחן הבמה של קורקוס הוא שהבחור הצעיר התרגש לא מעט מהמעד: "פתאום לא הייתי שם. נחנקתי. לא הבנתי מה קורה ומה אני עושה עם עצמי. לא ראיתי את האחוזים אפילו". הדבר הטוב שיצא מאותה התרגשות הוא ההתמודדות שלו עם דברי השופטים: "לא כל כך הקשבתי. לא הייתי שם. לא האמנתי שעלה המסך ופתאום אסי צועק. לוקח זמן לעכל את זה".

אייל, ריטה, רני וצביקה לא לבד - בתכנית הזאת אתם השופטים מהבית מכריעים מה יעלה בגורלם של המתמודדים בתכנית  - היכנסו לאפליקציית makoTV, התחברו ל"כוכב הבא" והירשמו כשופטים.

>>חושבים שאתם יכולים לשכנע את צוות השופטים שירים לכם את המסך? יש לכם הזדמנות להגיע למבחן המסך באולפן - כל הפרטים כאן

מתרגשים? כל העדכונים, החדשות והדיווחים מהשטח לקראת התכנית הבאה של הכוכב הבא מחכים לכם באתר התכנית