כשטינה הגיעה להופעה בסלון של בית משפחת בן זיקרי היא לא הצליחה לעכל שקריאות העידוד הן בשבילה: "אני ממש שמחה לראות שיש הרבה אנשים שתומכים בי", היא אמרה, "זה כיף לראות אותם, את העידוד שלהם, זה מחזק".

עבור טינה, לקבל חיבוק, אהבה ואהדה זה ממש לא מובן מאליו: "תמיד אמרתי שהחלום שלי זה שיאהבו אותי, ואני מרגישה שהחלום התגשם". "איך אפשר לא לאהוב בחורה כמוך?", התפלאו בקהל המצומצם, "זה כל כך מגיע לך מהרגע הראשון שבאת להבחן, אנחנו מצביעים לך כל שבוע, את הזוכה שלנו".

למרות ההתרגשות טינה הוכיחה שהיא מקצוענית אמיתית, לקחה נשימה עמוקה ונעמדה במרכז הסלון כדי להעניק למשפחה הופעה פרטית מרגשת, והטלפונים מיד נשלפו כדי לתעד. "המשפחה הזאת עשתה לי את היום", סיפרה טינה בתום ההופעה, "אני יוצאת מפה גאה וחזקה, עם המון כח". 

טינה איברגימוב מוכנה לחורף (צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של אסי עזר: #assiazar, instagram)
מצליחה לרגש גם על במות קטנות כמו סלון | צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של אסי עזר: #assiazar, instagram

עומר דץ: "יאללה, תמלוגים, בואו נשיר 'איפה העוגה'"

עומר דץ אמנם לא דמיין שהמסע הזה שנקרא "הכוכב הבא" יביא אותו להופעה קטנה ואינטימית בסלון של מיטל בר ששת ומשפחתה, אבל הוא מאוד שמח על ההזדמנות: "אלה המקומות שרציתי להגיע אליהם, לקבל חיבוק גדול מהאנשים שבאמת אוהבים אותך ושבאמת הצלחת לגעת בהם, זה מרגש אותי".

הילדים קיבלו מאמא אישור מיוחד ל"יום חופש" מהלימודים, אבל לא רק בגלל הופעה; מסתבר שלינוי, בתה של מיטל, גם חגגה יום הולדת 8, ועומר ישר קפץ: "יאללה תמלוגים, בואו נשיר 'איפה העוגה'". כנראה שעכשיו, רגע לפני הגמר, עומר מרשה לעצמו לצחוק על הייחוס המשפחתי ומקבל חיזוק גם מהקהל: "אנשים ברשתות החברתיות אומרים שאתה 'הבן של', אבל זה ממש לא נכון, יש לך את זה, אתה מרגש, אתה מתקדם בזכות עצמך".

עומר עדיין קצת מובך מכל האהבה והפרגון: "בא לי לצרוח 'איזה כיף, תודה', אבל אני לא מצליח להגיב ככה", הוא אומר, "לדעת לקבל פידבקים מאנשים שאוהבים איתך זה לא משהו שבא ביום, זה משהו שאני עובד עליו עם עצמי, זה קשור לבטחון עצמי". 

עומר ומשה דץ (צילום: סיון יאנג)
"אומרים שאתה 'הבן של', אבל זה לא נכון, אתה מתקדם בזכות עצמך" | צילום: סיון יאנג

הערב יתמודדו טינה ועומר, יחד עם אביתר ורינת, על מקום בגמר הגדול, ועומר לא מצליח להישאר אדיש: "זה כל כך גדול, ראיתי גמרים מאז שאני קטן ולהגיע לשם יהיה מטורף, זה לא מובן מאליו בשבילי".

מי יהיו השלושה שיצטרפו לאחים גת בגמר הגדול? חצי הגמר ממשיך, יום שלישי ב-21:00 

חושבים שאתם יודעים הכל על הכוכב הבא? הזדמנות אחרונה לשחק במשחק הטריוויה ולזכות בטלוויזיה 50'